Pantrid sammusid karikamängus järgmisse ringi

Eesti karikavõistluste 1/16 finaalide kohtumises võitis Nõmme Kalju 5:0 Viljandi Tuleviku duubelmeeskonna ja edenes järgmisse ringi.

Kohtumist, mida oli kogunenud jälgima 117 inimest, alustasid mõlemad võistkonnad võitluslikult. Peale veerand tunnist mängu hakkasid tekkima kodumeeskonnale paremad väravavõimalused, mida siiski ei suudetud ära realiseerida. Äärtel lõid teravusi Terehhov ja Kaukvere, kui iile jäi täpp panemata.

Teisel poolajal lülitas Kalju kõrgema käigu sisse ja läks omateed. Kalju väravamasin Felipe Nunes kostitas külalisi kahe väravaga. Talle sekundeerisid Miroslav Rõškevitš ja vanameister Maksim Smirnov. Ka Viljandlased said nime väravalööjate nimistusse kirja, kui Karol Mets suutis palli toimetada oma väravasse.

Järgmise ringi vastase saab Nõmme Kalju teada 10. septembril, kui jalgpalli liidu suures saalis toimub 1/8 finaalide loosimine.

Nõmme Kalju tänab ka kõiki annetajaid, kes ei pidanud paljuks anda juba täna oma panus Ingemar Teeveri taastusravi heaks.
Annetuskast jääb välja kõikidele Nõmme Kalju kodumängudele, vähemalt septembri lõpuni.