Tutvustus

Jätkusuutlikkus ja vastutustundlikkus

Nõmme Kalju jalgpalliklubil täitub 100 aastat. Oleme täis entusiasmi astuda uuenenud eesmärkidega klubi ajaloo järgmisesse sajandisse!

Soovime olla eeskujuks CO2-neutraalsuse saavutamisel.

Kaljust sai ÜRO Football for the Goals ühingu ametlik liige!

Nõmme Kalju jalgpalliklubi liitus ÜRO jätkusuutliku arengu programmiga Football for The Goals.

Tegu on platvormiga, mis pakub ülemaailmsele jalgpallikogukonnale võimalust püüelda säästva arengu eesmärkide poole.

 
Football for the Goals on Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni algatus, mis teeb koostööd jalgpalli sidusrühmade, klubide ja organisatsioonidega, tuues fookusesse säästva arengu eesmärkide saavutamise jalgpallimaailmas.
 
Tänu oma populaarsusele ja mõjuvõimule on jalgpallil võimalik edendada ja juhtida tähelepanu tegevustele ja tavadele nagu jätkusuutlikkus, võrdõiguslikkus, inimõiguste ja kliimameetmete edendamine ning jalgpallimaailma ökoloogilise jalajälje vähendamine.
 

 
Projekti võrgustik täieneb pidevalt, kuid juba praegu võib osalejate nimekirjast leida selliseid arvestatavaid organisatsioone nagu UEFA, DF(Saksamaa Jalgpalliliit), RFEF (Hispaania Jalgpalliliit), Itaalia Serie A, AFC Ajax ja paljusid teisi ülemaailmse jalgpallikogukonna liikmeid.
 
Nõmme Kalju, nagu ka kõik teised liikmed on ühinedes võtnud omaks olla aktiivsed muutuste loomises, kohustudes järgima säästva arengu põhimõtteid ja jätkusuutlikke äritavasid. Nõmme linnaosa ja kogukonna jaoks on roheline mõtteviis traditsioon ja elustiil, mille juured ulatuvad saja aasta taha.
 
“Meie klubil on rõõm suunduda jätkusuutliku mõtteviisi kujundamisele jalgpallis ning tuua sellega kogukonna mõtteviisi olulisi ideid, muutusi, uusi nägemusi ja hoiakuid. Tänapäeval on maailm globaalne ökosüsteem, kus kogemuste vahetamiseks ja sünergias töötamiseks on vaja jõud rahvusvaheliselt ühendada,” kommenteeris klubi President Kuno Tehva.
 

Juubeliaasta puhul loome uue jätkusuutliku mängupäeva strateegia, istutame puid, korraldame hulgaliselt erinevaid üritusi ja reklaamikampaaniaid millest saavad osa kõik klubi toetajad, fännid ja meie kogukond.

Liitu meiega!

Meie eesmärk on tugevdada klubi partnerlusstruktuuri osana pikaajalisest visioonist jätkusuutliku riikliku edu ja rahvusvahelise kasvu saavutamiseks.

Kaasame uusi partnereid, et üheskoos saavutada oma eesmärke, milleks on pidev innovatsioon, täiustamine ja turupositsiooni parandamine nii Eestis kui ka välismaal.

Jalgpalli kaudu on suurepärane võimalus edastada oma sõnumeid.

Nõmme Kalju seisab lisaks jalgpallile ka mitmekesisuse, sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse eest.

Palume Teil kaaluda võimalust jagada koos Kaljuga kogukonnakeskset sotsiaalset vastutust, asudes täitma Teie poolt valitud tasemel klubi sponsori rolli. Mõistagi avame Teile kogukonnakeskse ning emotsioonidepõhise otseturunduskanali jalgpalliklubi sisemises kogukonnas.

Võta meiega ühendust!

Viktoriia Azhoichik – Kogukonna ja jätkusuutlikkuse juht.

Tel: + 372 5893 6365

E-post: viktoriia@jkkalju.ee

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 17 13 3 1 39:7 42
2 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 17 9 5 3 30:19 32
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 15 8 5 2 29:16 29
4 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 17 9 1 7 26:19 28
5 JK Narva Trans JK Narva Trans 15 5 3 7 22:33 18
6 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 15 4 4 7 19:19 16
7 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 17 4 4 9 20:34 16
8 FC Kuressaare FC Kuressaare 15 3 5 7 19:31 14
9 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 15 3 4 8 15:27 13
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 15 2 4 9 10:24 10

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023