Võit, viik ja kaotus

Nõmme Kalju duubel alistas Tallinna Kalev II, naiskond viigistas Pärnu JK II-ga ning Kalju III oli sunnitud tunnistama Pirita JK Reliikvia paremust.

Reedel peetud Teise liiga põhi/ida tsooni 4. vooru kohtumises alistas Kalju duubelrivistus võõrsil JK Tallinna Kalev II 1:3. Kõik väravad kirjutati nõmmekate arvele – 18. minutil viis Igor Voštšilenko külalised ette, kuid Greeg Jakobsoni omavärav 39. minutil viigistas seisu. Teisel poolajal lisasid Sami-Sander Kivi ja Adriel Ochoa Kalevi võrku veel kaks väravat, vastavalt 51. ja 71. minutil.

Naiskond kohtus pühapäeval Hiiu staadionil Naiste Esiliiga 4. voorus Pärnu JK II-ga. Liisi Sakala suurepärane värav viis kodumeeskonna juhtima, kuid külalistel õnnestus enne poolaja lõppu jõuda viigiväravani. Teisel poolajal kumbki pool skoori ei suurendanud ning nii sündiski 1:1 tulemusega Naiste Esiliiga käesoleva hooaja esimene viik.

IV liiga põhja tsooni 4. voorus mängisid Maarjamäel omavahel Pirita JK Reliikvia ja Nõmme Kalju III. Kell 16:00 alanud kohtumises oli Kalju kolmas meeskond sunnitud tunnistama väljakuperemeeste nappi 1:0 paremust.