UUS TOetaja pakub elamusi

Nõmme Kalju jalgpalliklubi ja Skandinaavia üks suurimaid sauna- ja spaaelamusi pakkuv Elamus Spa alustasid koostööd. Sponsorlepingu raames asub Mustamäel tegutsev Elamus Spa järgneval kolmel aastal täitma Nõmme Kalju Toetaja kohta, ulatades oma abikäe nii klubi proffimängijatele kui ka liikmetele laiemalt.

Elamus SPA elamuste juht Margit Kurn lausus: “Elamus SPA on aastate jooksul teinud koostööd ja toetanud mitmeid spordialasid ja sportlaseid. Otsus koostöö tegemiseks Nõmme Kalju FC-ga sündis sellest, et nii Elamus SPA kui ka Nõmme Kalju paiknevad samas Nõmme piirkonnas ning Elamus SPA peab väga oluliseks toetada oma kogukonda ja sporti. Elamus SPA on suurima saunavalikuga spaakeskus Skandinaavias ja juba ammustest aegadest on teada sauna positiivne mõju nii kehale kui vaimule ning seda eriti sportlaste jaoks. Saun aitab spordiga aktiivsemalt tegelevatel inimestel tõhusamalt taastuda. Lisaks sellele on saun aga kasulik ka sportlaste hingamisteedele, lihaspingete leevendamiseks ja vaimsete pingete maandamiseks.”

„Meil on hea meel toetada Nõmme Kalju FC-d, sest väärtustame kokkuhoidmist. Elamus SPA missiooniks on elamuste pakkumine. Sama pakuvad ju ka sportlased oma tulihingelistele fännidele. Ühendades omavahel elamused läbi sauna ja jalgpalli, saame samaaegselt kosutada nii tervist kui ka vaimu,“ lisas Margit.

“Jalgpallurite intensiivsetest pingutustest ja võistlusmängudest taastumine nõuab erilist tähelepanu, üheks vajalikuks komponendiks toitumise kõrval on lõõgastavad spa ja saunarituaalid. Just seda olulist võimalust pakub meile Elamus Spa, kus on selleks suurepärased tingimused,” kommenteeris Nõmme Kalju tegevjuht Ehte Eamets.

“Suurendame Kalju toetajatega koostöös oma piirkonna ja partnerite tuntust läbi kohalike ning rahvusvaheliste võistluste, propageerime saavutusspordi kaudu sportliku eneseteostust ja tervet eluviisi. Soovime tuua Euroopa jalgpalli oma kogukonnale lähemale, pakkudes linlastele tipptasemel sportliku elamust ja paremaid terviseteenuseid, lisas Eamets. 

Elamus Spa kohta:

Elamus SPA on ajapiiranguta kogu pere päevaspaa, kus külastajaid ootavad mitmed erinevad veealad, 22 omanäolist sauna, suur valik igapäevaseid saunarituaale, väliterrassid, eraldi kogupere ala ja lastevaba spaa-ala Spa21+, sissepääsuga alates 18-ndast eluaastast. Kui saunatamise ja ujumise juures peaks kõht tühjaks minema, siis Elamus SPA kohvikutes on ootamas maitsvad söögid ja värskendavad joogid. 

Lisainfo: https://elamusspa.ee ja Facebookis: https://www.facebook.com/elamusspa

Kalju – Nõmme hingega jalgpalliklubi

Nõmme Kalju on ajalooline Eesti jalgpalliklubi, mis asub Tallinnas, Nõmmel. Klubi on asutatud 1923. aastal ja omab märkimisväärset spordi- ja ühiskondlikku pärandit, olles laialdaselt tuntud kui avatud ja hästi organiseeritud profiklubi. Klubi presidendiks on Kuno Tehva, üks klubi taasasutajatest ning kes on oma mitmekülgsete teadmistega panustanud klubisse igapäevaselt juba 20 aastat. Klubi märksõnadeks on stabiilne juhtimine, selge visioon, oma kindel filosoofia, tugev side kohaliku kogukonnaga ning ajaloolised ja sotsiaalsed väärtused. Läbi aastate on Kalju üks edukamaid ja Eestis enim kajastust leidnud spordiklubisid. Edu on saavutatud ka Euroopa tasandil – 15. korral on kvalifitseerutud UEFA Euroopa Liiga ja kahel korral UEFA Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniirile. Nõmme Kalju on kahekordne Eesti meister, võitnud ka karikasarja ning superkarika. Nõmme Kalju on Euroopa Klubide Liidu (ECA) aktiivne liige, esimees Kuno Tehva on ECA juhatuse liige ja UEFA klubivõistluste komitee liige.

Premium liiga avavoorus FC Kuressaaret 0:6 võitnud Kalju peab oma järgmise mängu Tallinnas, kui 9. märtsil võõrustatakse Sportland arenal kell 14:30 Narva Transi.

Hoia end Kalju tegemistega kursis sotsiaalmeedias!

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 15 11 3 1 35:6 36
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 13 8 4 1 28:12 28
3 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 15 8 4 3 28:19 28
4 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 15 8 1 6 21:15 25
5 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 15 4 4 7 18:25 16
6 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 13 3 4 6 14:17 13
7 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 13 3 4 6 13:21 13
8 FC Kuressaare FC Kuressaare 13 3 4 6 18:28 13
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 13 3 3 7 14:31 12
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 13 1 3 9 7:22 6

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023