uus toetaja aitab säilitada puhtamat elukeskkonda

Nõmme Kalju-l on hea meel teatada, et klubiga on liitunud uus jätkusuutlikuse partner Nicorex Baltic kellega koostöös paigaldatakse Hiiu staadionile ning selle äärealadele keskkonnasõbralikud e-sigarettide ja väikeelektroonika kogumiskastid. 

Järgmisel kolmel aastal võetakse koostöös ette tugevat sõnumit kandvaid keskkonnasõbralike projekte mille kaudu panustatakse jätkusuutliku mõtteviisi kujundamisse, et säilitada puhtamat elukeskkonda.

“Ükskõik milliste jäätmete puhul tuleb heade tulemuste jaoks võtta vastutus ning alustada meist endist. Nõmme Kalju on tuntud oma tugeva kogukonna kaasamise ning pealehakkamise poolest ja meil on hea meel anda omapoolne panus piirkondliku elukeskonna edendamisse. Meie poolt paigaldatud kogumiskastid ei ole olemas ainult mängude ajal, vaid sinna saavad kohalikud elanikud tagastada elektroonikajäätmeid aastaringselt,” kommenteeris Nicorex Baltic tegevjuht Diane Sirelpuu ühist algatust.

Ta lisas: “Nicorex Baltic on Kalju uus jätkusuutlikuse partner ja sellega seoses ei lähe meie tähelepanu ainult tühja elektroonika korrektseks tagastamiseks läbi elektroonika kogumiskastide vaid me soovime panustada üheskoos keskkonnahoidu laiemalt. Kuigi esialgne sponsorleping on sõlmitud kolmeks aastaks, loodame, et see on kestva koostöösuhte algus, mis toob kogukonnale ja mõlemale osapoolele palju sisulist kasu ka pikema aja jooksul.”

Koostööga seoses andis oma kommentaari Nõmme Kalju FC turundus ja kogukonnajuht Helen Mahmastol: “Meil on väga hea meel, et oleme leidnud laiapõhjalist toetust klubi missioonile jätkusuutliku mõtteviisi kujundamisel jalgpalli kontekstis. Tervitame Nicorex Balticut oma toetajate kogukonda, et muuta üheskoos Nõmme piirkond avatumaks ja rohelisemaks. Teen siinkohal üleskutse ka teistele, liitumaks meie algatusega, et inspireerida, aktiveerida ja kiirendada ühistegevust jätkusuutliku mõtteviisi kujundamisel jalgpalli kontekstis.”

“Nõmme Kalju-l on jätkusuutlikkuse osas pikk ajalugu. Klubi presidendi, Kuno Tehva vanavanaisa Johannes Lindemann valiti 1926. aastal, kui Nõmmest sai linn, Nõmme esimeseks linnapeaks. Lindemann oli Nõmme jätkusuutlikkuse algatajaks, kehtestades toona Nõmmel seaduse, et männimetsaga kaetud kruntidelt ei nõuta maamaksu, tagades sellega rohelise metsalinna säilimise. Nõmme Kalju jalgpalliklubi jätkab Johannes Lindemanni algatatud missiooni elluviimist, olles ÜRO Football For The Goals ühingu ametlik liige ning liikudes kogukonna ja oma piirkonna heaolu ning õitsengu suunas,” lisas Mahmastol.

Lisateavet Nicorex Baltic kohta:

Nicorex Baltic on turul olnud üle 12 aasta, eesmärgiga vähendada tavasigareti kasutajate tervisekahjusid. Meie põhilisteks tegevuspõhimõteteks on professionaalsus, usaldusväärsus, areng, meeskonatöö ning kliendikeskus. Oleme oma ala asjatundjad, pakkudes suitsetajatele faktipõhist lähenemist, spetsiaalselt meie turu vajadustele mõeldud tooteid ning klientidele individuaalset konsultatsiooni. Opereerime kauplusteketti Veipland, milles on müügil erinevaid alternatiive tavasigarettide asenduseks. Oleme sektori eestvedajad ja teeme seda vastutustundlikult kõiges: nii enda arendamisel, tooteloomes kui ka meie sektoris tekkinud jäätmete korrektsesse utiliseerimisse panustades.

Mõte mis meie üldist vaadet iseloomustab: kui ei suitseta, see on parim lahendus – ära kasuta ka alternatiive. Kui suitsetad, loobu. Kui loobumine ei õnnestu, tuleb vähendada tervisekahjusid läbi alternatiivide.

Kalju – Nõmme hingega jalgpalliklubi

Nõmme Kalju on ajalooline Eesti jalgpalliklubi, mis asub Tallinnas, Nõmmel. Klubi on asutatud 1923. aastal ja omab märkimisväärset spordi- ja ühiskondlikku pärandit, olles laialdaselt tuntud kui avatud ja hästi organiseeritud profiklubi. Klubi presidendiks on Kuno Tehva, üks klubi taasasutajatest ning kes on oma mitmekülgsete teadmistega panustanud klubisse igapäevaselt juba 20 aastat. Klubi märksõnadeks on stabiilne juhtimine, selge visioon, oma kindel filosoofia, tugev side kohaliku kogukonnaga ning ajaloolised ja sotsiaalsed väärtused. Läbi aastate on Kalju üks edukamaid ja Eestis enim kajastust leidnud spordiklubisid. Edu on saavutatud ka Euroopa tasandil – 15. korral on kvalifitseerutud UEFA Euroopa Liiga ja kahel korral UEFA Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniirile. Nõmme Kalju on kahekordne Eesti meister, võitnud ka karikasarja ning superkarika. Nõmme Kalju on Euroopa Klubide Liidu (ECA) aktiivne liige, esimees Kuno Tehva on ECA juhatuse liige ja UEFA klubivõistluste komitee liige.

Premium liiga avavoorus FC Kuressaaret 0:6 võitnud Kalju peab oma järgmise mängu Tallinnas, kui 9. märtsil võõrustatakse Sportland arenal kell 14:30 Narva Transi. Piletid mängule on saadaval Piletitaskus.

Hoia end Kalju tegemistega kursis sotsiaalmeedias!

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 20 16 3 1 48:8 51
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 18 10 6 2 36:19 36
3 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 20 10 6 4 34:22 36
4 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 20 10 2 8 30:22 32
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 18 5 5 8 23:24 20
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 20 5 5 10 23:38 20
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 18 5 4 9 25:38 19
8 FC Kuressaare FC Kuressaare 18 4 6 8 22:35 18
9 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 18 4 4 10 18:32 16
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 18 2 5 11 12:33 11

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023