UUS TÄIENDUS! Noor poolkaitsja liitus Kaljuga

Nõmme Kalju viib ellu oma plaani ja liigub meeskonna noorendamise kursil. Nõmmekad tegid suvise üleminekuakna raames oma viienda täienduse, kui Narva Transist toodi Nõmmele 17-aastane perspektiivikas poolkaitsja Stanislav Agaptšev. Noor poolkaitsja hakkab Kaljus kandma särginumbrit 88.

Peatreener Nikita Andrejev näeb poolkaitsjas suurt potensiaali: “Olen Stasi arengut jälginud ja näen temas jalgpallurit kes võib teha tulevikus suure läbilöögi. Tema võitluslik mäng on alati ettepoole suunatud, ta on väga hea üks versus üks olukordades ja vaatamata oma noorusele on tal kindlat meelt ja piisavalt kvaliteeti, et peatselt võidelda koha eest esindusmeeskonnas ja miks mitte ka Eesti koondises. Tunnen tema liitumise üle Kaljuga suurt rõõmu ja tahan talle toeks olla.”

“Soovime fännidele näidata, et Kalju jalgpallurid põlevad soovist mängida head jalgpalli ja klubi värvide esindamine on nende jaoks auasi, lisas peatreener.”

Stanislav loodab oma mänguga võita fännide poolehoiu: “Mul on väga hea meel, et saan liituda ühe Eesti tõelise tippklubiga! Liitumine Kaljuga on minu jaoks suur väljakutse, olen motiveeritud ja teen veel rohkem tööd, et saada tõeliseks profiks.

Võin öelda, et meeskond on mind väga soojalt vastu võtnud. Juhtkond ja treenerid on teinud selgeks, et nad usuvad minusse ja uued meeskonnakaaslased aitavad mul kiiresti kohaneda. Loodan, et võidan oma mänguga juba lähitulevikus fännide poolehoiu.”

“Soovin tänada treener Maxim Gruznovi, endiseid meeskonnakaaslaseid Narva Trans U21 meeskonnast. Edu teile, lisas Kalju uus täiendus.”

Tule ja kohtu uuenenud meeskonnaga!

Juba 02. augustil madistab Kalju Karika 1/32 finaalis Tabasalu Ulasabat’iga ja 5. augustil Narva Transiga, mõlemad mängud toimuvad TNTK staadionil.

NÕMME NIMEL, KALJU EEST!

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023