UUEL KURSIL: Nõmme Kalju värskeks peatreeneriks on Nikita Andrejev

Jalgpall on mäng, kus olukorrad võivad vahelduda lausa erakordselt kiiresti. Kui Nikita Andrejev möödunud aastal FCI Levadia peatreeneriks edutati, oli tema esimeseks vastaseks Nõmme Kalju, kellelt noor juhendaja koheselt ka kolm punkti kasseeris. Täna on olukord kõverpeeglis ning Niki debüütmäng Kalju peatreenerina saabub eeloleval laupäeval omakorda Levadia vastu! Kuidas läheb seekord?

Esindusmeeskonna uus peatreener lubab tuua meeskonda värskeid ideid, muuta mitmekülgsemaks ründemängu ning anda endast maksimum, et Nõmme Kalju tagasi tiitliheitlusse tirida.

“Esiteks tänan klubi usalduse eest, mis kaasneb nii vastutusrikka rolliga nagu seda on olla esindusmeeskonna peatreener. Töö saab olema väljakutseid täis, ent samas kindlasti ka nauditav,” sõnas värske loots ees ootavale ajale pilku heites. Oma plaanide tutvustamise osas jäi Andrejev mõistagi tagasihoidlikuks, sest “lahinguplaane” vastastele ei reedeta. Siiski avaldas mees, et mõningaid muudatusi saab kindlasti näha: “Tahame mängida veel rohkem palliga, muuta oma stiili ründavamaks. See pole kerge ülesanne, ent peame leidma õige tasakaalu,“ selgitas ta.

Andrejevi abitreeneriks saab Artjom Artjunin. Kahe mehe koostöö treeneritena algas juba möödunud aastal Levadias, ent üksteist tuntakse juba mängija päevilt. “Oleme tuttavad juba aastast 2010, kui koos Levadias mängisime. Mõistsime üksteist hästi väljakul ning jagame ühist keelt ja nägemust jalgpallist ka treeneripingil,” rääkis Artjunin klubi pressiteenistusele.

Täies hoos jalgpallihooaeg ei anna värskele brigaadile hetkegi hingetõmbeaega, sest juba eeloleval laupäeval ootab ees põhimõtteline kohtumine liiga liidri FCI Levadiaga.

Tule ela Kaljule kaasa, mäng algab kell 19:30 Sportland Arenal!

Toimetas: Veiko Valdna

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023