Unibet Nõmme Kalju sõuab Balti Karikavõistlustele

Juba sellel nädalavahetusel toimuvad Leedus, Palanga rannas Balti Karikavõistlused rannajalgpallis.

Tegu on väga kõrgetasemelise turniiriga, kus omavahel kohtuvad Eesti, Läti ja Leedu parimad rannajalgpalliklubid.
Eestit lähevad esindama valitsev meister Unibet/Nõmme Kalju ja Eesti selle aasta karikavõitja S.C.Real/Triobet.

Balti karikavõistlustel loositi meeskonnad kahte alagruppi ja alagrupist pääsevad poolfinaalidesse kaks parimat.

A grupp:
1. Ludza (LAT)
2. Midateksas(LTU)
3. S.C.Real/Triobet (EST)
B grupp:
1. Unibet/Nõmme Kalju(EST)
2. Igol (LTU)
3. Dinamo LaT (LAT)

Ajakava
29-08-2009
1. 10.00 A1 A3 Ludza –  S.C.Real/Triobet
2. 11.00 B1 B3 Unibet/Nomme Kalju –  Dinamo LaT
3. 12.00 A2 A3 Midateksas – S.C.Real/Triobet
4. 13.00 B2 B 3 Igol –  Dinamo LaT
5. 14.00 A1 A2 Ludza –  Midateksas
6. 15.00 B1 B2 Unibet/Nomme Kalju –  Igol

30-08-2009
7. 10.00 Poolfinaal A
A grupi esimene – B grupi teise koha meeskond
8. 11.00 Poolfinaal B
B grupi esimene – A grupi teise koha meeskond
9. 12.00 5-6 koha mäng
Kohtuvad A-ja B-grupi kolmanda koha meeskonnad
10. 13.00 3–4 koha mäng
Kohtuvad poolfinaalide kaotajad
11. 14.00 Finaal
Kohtuvad poolfinaalide võitjad

Lisaks Baltimaade parima meeskonna nimetusele ja suurele Karikale, autasustatakse esikolmikut ka rahaliste auhindadega.

Esimesed Balti karikavõistlused peeti aastal 2007 Jurmala rannas Lätis, kus Eestit esindasid Unibet/Nõmme Kalju ja Betoon ning siis jäid meie meeskonnad jagama viimaseid kohti. Tulge kõik nädalavahetusel Leetu, Palanga randa Eesti meeskondadele kaasa elama, et ajalugu ei korduks ja just Eesti meeskonnad võtaks Baltimaades rannajalgpalli valitsemise enda kätte!

Mänge vilistavad FIFA kohtunikud ning Balti karikavõistluste korraldajateks on Baltimaade Jalgpalliliidud!

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023