Tere tulemast Nõmme Kalju uuele kodulehele!

Nõmme Kalju jalgpalliklubil on suurim hea meel tutvustada oma uusimat veebiplatvormi, mille keskmeks oled just Sina, hea külastaja. Olenemata sellest, kas oled kauaaegne toetaja või uudishimulik uustulnuk, kogu info meie klubi ja kogukonna kohta leiad nüüdsest meie uhiuuelt veebilehelt!

Uus kodulehekülg pakub mitmekülgset sisu, tuues sinuni kogu info võistkondade, mängugraafikute, tabelite ja klubi kõikide olulisemate tegemiste kohta. Lihtsuses peitub võlu, seega on leht kujundatud võimalikult kergesti haaratavaks, ülevaatlikuks ja nutikaks.  

Sajanda juubeliaasta puhul uuenenud koduleheküljel on pööratud suuremat tähelepanu noorte lõigule, paranenud on funktsionaalsus, kaasajastatud on ürituste, foto ja video osakonnad ning tehtud on palju muudki! Peagi soovime lisada juurde keelevalikud ning valmimas on ka Kalju ametlik veebipood “KaljuShop”.

Kõik see on teoks saanud tänu suurepärastele partnerile, kelleks on Väike Illimar OÜ ja Vectorino nime alt tuntud disainer Martin Lazarev.

Veebiettevõte Illimar OÜ on spetsialiseerunud erilahenduste loomisele, nagu näiteks ülevaatuspunkti broneerimissüsteemid, puutetundlikud hotelli retseptsioonilauad, mäekeskuste piletisüsteemid ja erilahendused e-poodide laohaldussüsteemidele. 

Vectorino on graafilise disaini ühe mehe show, luues erinevaid stiile, erinevate vahenditega. 

Nõmme Kalju jalgpalliklubi koduleht oli Illimar OÜ esindaja Illimar Hirsnik sõnul suurepärane väljakutse ja tõeliselt inspireeriv projekt. 

“Klubi presidendi Kuno Tehva kirg jalgpalli vastu on selgelt nähtav igas tema tegevuses ning unikaalsed ideed ja innovatiivsed lähenemised on esitanud meie meeskonnale põnevaid väljakutseid terve projekti vältel. Julge visioon on andnud klubi kodulehele uue hingamise ning loonud suurepärase platvormi klubi tutvustamiseks ja fännidega suhtlemiseks,” kirjeldas Illimar uue koduka sündi. 

Kui sinulgi on soov luua midagi keerukat ja ainulaadset, võid võtta Väike Illimar OÜ-ga julgelt ühendust veebilehel illimar.net. 

Meie uus kodukas aga ootab sind, hea külaline! 

Klikka, vaata ja avasta jalgpallikirg, mida tunnevad meie fännid ja kaasaelajad iga päev. 

Kalju, Nõmme hingega jalgpalliklubi!

Toimetas: Veiko Valdna

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023