Teisipäeval toimub jalgpallihooaja avamäng

Teisipäeval, 1. märtsil kell 18:45 toimub Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn) 2011. aasta jalgpallihooaja avamäng, kui Superkarikafinaalis kohtuvad mullune meister FC Flora ja karikavõitja FC Levadia.

Flora on seni superkarika võitnud viiel ja Levadia neljal korral, tegemist on läbi aegade 16. Eesti Superkarikafinaaliga. Mullu kohtusid Superkarika matšis samuti Levadia ja Flora – toona sai Levadia tänu Igor Morozovi ja Eino Puri tabamustele 2:0 võidu.

Superkarikafinaali peakohtunik on Ain Karutoom, abikohtunikud Andrei Karhu ja Maikel Mikson ning neljas kohtunik Aron Härsing.

Pääse mängule maksab 2 eurot, sooduspilet 1 euro. Sooduspiletid on mõeldud 1988.-2003. ning 1950. aastal ja varem sündinutele. Sooduspilet kehtib koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 2004. aastal ja hiljem sündinud pääsevad mängudele tasuta.

Eesti Meistriliiga I voor toimub laupäeval, 5. märtsil.

FC FLORA

Väravavahid
12 – Marko Meerits (26.04.1992)
1 – Stanislav Pedõk (06.06.1988)

Kaitsjad
3 – Nikita Baranov (19.08.1992)
4 – Aleksei Jahhimovitš (30.03.1990)
16 – Markus Jürgenson (09.09.1987)
19 – Gert Kams (25.05.1985)
6 – Karol Mets (16.05.1993)
24 – Karl Palatu (05.12.1982)
5 – Meelis Peitre (27.03.1990)
17 – Andrei Veis (06.04.1990)

Poolkaitsjad
20 – Alo Dupikov (05.11.1985)
25 – Andre Frolov (18.04.1988)
23 – Jürgen Henn (02.06.1987)
13 – Eron Krillo (18.10.1991)
33 – Sander Laht (26.09.1991)
15 – Karl-Erik Luigend (15.01.1993)
11 – Siim Luts (12.03.1989)
41 – Valeri Minkenen (09.04.1989)
10 – Sergei Mošnikov (07.01.1988)

Ründajad
9 – Rauno Alliku (02.03.1990)
7 – Sander Post (10.09.1984)
8 – Hannes Anier (16.01.1993)
14 – Henri Anier (17.12.1990)

Peatreener: Martin Reim
Abitreener: Janno Kivisild
Väravavahtide treener: Ain Tammus
Füsioterapeut: Martin Kiho
Füsioterapeut: Jüri Salupere
Füsioterapeut: Taavi Põder

FC LEVADIA

Väravavahid
1 – Roman Smiško (UKR) (18.03.1983)
12 – Vitalii Myrnyi (UKR) (03.04.1992)
30 – Aleksei Matrossov (06.04.1991)

Kaitsjad
2 – Andrei Kalimullin (06.10.1977)
3 – Artjom Artjunin (24.01.1990)
4 – Igor Morozov (27.05.1989)
7 – Aleksandr Volodin (29.03.1988)
14 – Povilas Šarunas (LIT) (14.11.1985)
17 – Maksim Podholjuzin (13.11.1992)
19 – Aleksandr Kulinitš (24.05.1992)
21 – Taavi Viikna (14.02.1993)
23 – Anton Tšuikov (15.06.1992)
24 – Kevin Ingermann (06.07.1993)

Poolkaitsjad
6 – Aleks Mones (27.06.1990)
8 – Konstantin Nahk (10.02.1975)
15 – Andreas Raudsepp (13.12.1993)
18 – Albert Taar (15.01.1990)
20 – Andero Pebre (07.08.1991)
27 – Taijo Teniste (31.01.1988)
28 – Igor Subbotin (26.06.1990)

Ründajad
5 – Vitali Leitan (01.12.1978)
9 – Artur Rättel (08.02.1993)
11 – Nikita Koljajev (23.07.1989)
25 – Trevor Elhi (11.04.1993)

Peatreener: Aleksandr Puštov
Abitreener: Algimantas Briaunys
Arst: Gennadi Kuzmin
Füsioterapeut: Maksim Škut
Meeskonna ülem: Pavel Kazakov

Autor: EJL-i pressiteenistus
Toimetaja: Kristjan Remmelkoor

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 13 10 2 1 32:4 32
2 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 13 8 1 4 21:12 25
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 11 7 3 1 25:11 24
4 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 13 6 4 3 24:17 22
5 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 13 4 3 6 14:20 15
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 11 3 3 5 16:25 12
7 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 11 3 3 5 13:14 12
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 11 3 2 6 10:18 11
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 11 1 3 7 9:30 6
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 11 1 2 8 5:18 5

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023