Tšegodajev ja Stokas esindasid Eestit

Nõmme Kalju põhimeeskonna noormängijad Martin Tšegodajev ning Julius Stokas käisid täna platsil Eesti U-19 koondise eest, kuid siiski pidid Kaljukad vastuvõtma ülinapi kaotuse Valgevene eakaaslastelt.

Minimaalselt "üks-null" kaotatud kohtumises tegi Tšegodajev kaasa terve kohtumise. Mängu lõpu eel vahetusest sekkunud Stokas teenis kollase hoiatuskaardi.

"Esimesed viisteist minutit meie poolt olid väga head. Hoidsime palli ning surusime, kahjuks ei suutnud ära realiseerida omi võimalusi. Avapoolaja keskel nad võtsid mängu kontrolli alla ja hoidsid juba ise palli ja lõpuks lõid ka ära ühe,"kommenteeris avapoolaega Tšegodajev.

"Teine poolaeg olime mänguliselt paremad, tegutsesime aktiivselt vastase poolel, hoides seal palli ning lõime ohtlikke situatsioone ja olukordi, kuid viigistada ei suutnud,"jätkas Kalju kaitsja, kes oma mängu kommenteeris järgnevalt:"Paar korda eksisin, aga muidu polnud hullu, suutsin luua kaks ohtlikku momenti ja lõin napilt mööda ka postist, kuid lõpus andis ka väsimus juba tunda.

Mängu kangelaseks võib pidada meeskonna puurilukku Jüris Sahkurit, kes võttis ära kaks valgevenelaste penaltit, mehe kiitmisega ei olnud kumbki kaljukas kitsi.

"Esimene penalt tuli esimesel poolajal, kui nende mängija läks läbi meie kaitse ja siis ta maha tõmmati, teine tuli teisel poolajal, kui taaskord kaitseliin tõmbas mängija maha, aga need valgevenelased oskasid kukkuda ka," kommenteeris situatsioone teine platsil käinud mees Julius Stokas.

"Teda tuleb esile tõsta, et kaks penaltit ära võtta, see näitab mängija sisu," kiitis mehe esinemist noor kaitsja.

"Minu mäng midagi erilist ei olnud täna lühikese mänguaja tõttu, aga ma loodan, et see paraneb ja tulevikus tuleb mänguaega veelgi juurde," jäi tagasihoidlikuks Stokas, kes kolm minutit peale platsile tulekut teenis kollase kaardi vastase kinni hoidmise eest.

Foto: Heiki Rebane

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 1 1 0 0 6:0 3
2 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 1 1 0 0 6:0 3
3 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 1 1 0 0 2:0 3
4 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
7 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
8 FC Nõmme United FC Nõmme United 1 0 0 1 0:2 0
9 FC Kuressaare FC Kuressaare 1 0 0 1 0:6 0
10 JK Narva Trans JK Narva Trans 1 0 0 1 0:6 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023