Taisto Bussid ja Nõmme Kalju sõlmisid kaljukindla sponsorlepingu

Jalgpalliklubi Nõmme Kalju sõlmis Taisto Bussid AS’ga lepingu, mille kohaselt saab Eestis ühest suuremast tellimusvedudega tegelevast bussiettevõttest Nõmme Kalju sponsor.

Nõmme Kalju president Kuno Tehva ütles: "Jalgpallisõbraliku juhtkonna initsiatiivil on Taisto Bussid AS olnud Eesti jalgpalli suurtoetaja juba mitmeid aastaid, teenindades teiste seas ka Eesti jalgpallikoondist. Usume, et uue sponsori liitumisega võidavad kõik osapooled ja Eesti jalgpall tervikuna”.

“Nõmme Kalju on heaks turundusväljundiks ja partneriks mitmetele tuntud ettevõtetele. Meil on äärmiselt hea meel, et oleme suutnud oma tegevusega olla eeskujuks paljudele ning innustanud ettevõtteid panustama endiselt läbi jalgpalli ühiskonda ja sporti. Kõike, mida me teeme täna, peavad homme edasi kandma meie lapsed. Elu mõte on järjepidevas edasikestmises ja arengus ning meie tulevik sõltub sellest, kuidas seda kujundavad meie lapsed. Nõmme Kalju klubilise tegevuse juures on esindusmeeskonna kõrval noortel väga oluline roll ja võimalus eneseteostuseks, mängurõõmuks ning väljund läbi klubi tippjalgpalli pääseda. Tahame pakkuda lastele, uusi võimalusi vaba aja tervislikuks ning sportlikuks sisustamiseks. Pakkudes keskkonda jalgpalluriks arenemise teel, kasvatame ühtlasi ka sotsiaalselt normaalselt mõtlevaid kodanikke, kes oleks tulevikus toeks Nõmme linnaosa ja JK Kalju tegemistele. Nõmme Kalju üheks väärtushinnanguks on kvaliteet. Me ei taha olla suurim klubi Eestis, aga me tahame olla kvaliteetseim klubi Tallinnas” lisas Tehva.

"Taisto Bussid on Eesti ja Euroopa teedel sõitnud juba 1993. a alates. Nende aastate jooksul oleme arenenud üheks suuremaks – kui mitte kõige suuremaks – tellimusvedudega tegelevaks bussiettevõtteks kogu riigis. Julgelt võime aga väita, et oleme kõige rõõmsamate bussidega firma Eestis.  Koostööd erinevate spordiklubide ja alaliitudega hindame väga kõrgelt. Praegustel veidi keerulisematel aegadel tuleb leida uusi ja huvitavaid lahendusi, mis kõiki edasi aitaks. Läbirääkimised Nõmme Kaljuga sujusid kohe algusest peale väga kenasti ning viisidki sponsorlepinguni, mis tõotab kasu mõlemale osapoolele. Nõmme Kalju väiksed ja suured pallurid hakkavad juba septembris võistlustele sõitma spetsiaalse kujunduse saanud jalgpallibussiga.
Asudes Nõmme Kalju värvikasse sponsorite ritta, loodame anda oma panuse veelgi paremateks tulemusteks. Meie anname enda poolt maksimumi, loodame seda ka sportlastelt" kommenteeris Taisto Bussid AS juhataja Mari-Liis Luha.

Sponsorilt saadud vahendeid kasutatakse Nõmme Kalju klubilise tegevuse arendamiseks läbi noorte ja tippspordi. Nõmme Kalju jalgpalliklubi tegevust finantseeritakse suures osas ettevõtete sponsortoetuste abil.

Nõmme Kalju Sponsorid on; Unibet, Päike Solaariumikeskus, Prisma Meedia, Adidas, Horizon Travel, Cawi Foods, Kadarbiku Köögivili, Silikaat, Arco Vara, Tallinna Sadam, Nõmme Linnaosa Valitsus, Viking Line, Haljas, Tulika Takso, Securitas, Print24, Ipanema Rodizio Brasiilia Restoran, Foorum Cinemas, Fittest, Kuup3, Dreamcom, Club Privé ja lounge Stereo

JK Nõmme Kalju on 1923. aastal asutatud ja 1997. aastal taasasutatud Eesti jalgpalliklubi, mis mängib Meistriliigas. Parim saavutus on hooaja 2008 4. Koht, karikavõistlustel jõuti 2009. aastal finaali ning pääseti UEFA Europa liigasse. Nõmme Kalju rannajalgpallimeeskond on kahekordne Eesti meister.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 16 12 3 1 37:6 39
2 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 16 9 4 3 30:19 31
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 14 8 4 2 29:16 28
4 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 16 8 1 7 21:17 25
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 14 4 4 6 18:17 16
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 16 4 4 8 18:29 16
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 14 4 3 7 18:32 15
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 14 3 4 7 14:23 13
9 FC Kuressaare FC Kuressaare 14 3 4 7 18:30 13
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 14 2 3 9 9:23 9

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023