Sillamäe Kalev vs. Nõmme Kalju

Sel laupäeval seisab Kaljul ees senise hooaja üks kaalukamaid ja raskemaid kohtumisi, kui sõidetakse külla Sillamäe Kalevile.

Möödunud hooaja kahes esimeses omavahelises kohtumises oli Kalju sunnitud tunnistama vastaste paremust, viimases kahes aga lepiti 1:1 viiki. Eelmisel aastal Meistriliigas hõbemedalid kaela saanud kalevlased jätkavad ka sel hooajal lennukalt – liidripositsioonil olevast Levadiast jäädakse maha vaid punktiga. Kalju, kellele on viimaste mängude tulemused ilmselgelt pettumust valmistanud, on Sillamäe Kalevist tabelis omakorda kolm punkti tagapool.

Laupäeval on oodata kompromissitut võitlust punktide eest – sillamäelased ei taha FC Levadiat eest ära lasta ning soovivad võimaluse korral ise liidrikohta hõivata, nõmmekad aga ei tohi enam punkte kaotada kui tahetakse liidrite kannul püsida. Parim võimalus selleks on väljuda laupäevasest lahingust võitjana ning asuda Sillamäe Kaleviga samadele punktidele ning ühtlasi luua meeskonnas ka positiivne emotsioon, mis annaks jõudu järgmiseks võitluslikuks katsumuseks tuleva nädala teisipäeval kui Eesti jalgpalli 2009/2010.a. karikavõistluste veerandfinaalis kohtutakse võõrsil FC Floraga.

Seega on laupäeval Kalju jaoks kaalukausil vägagi palju ning loodetavasti suudetakse raskused jätta selja taha ning rõõmustada nii ennast kui ka fänne positiivse tulemusega!

Karel Voolaid kommenteerib eelolevat mängu järgmiselt: „Tuleb täiesti erinev mäng, kui seda olid Narva ja Paidega – Sillamäe on favoriit, mängib kodus ja ei tohi Levadiat silmist lasta. Peame kõvasti kaitses pingutama  ja seda kogu meeskonnaga, ees oma võimalused hästi realiseerima, siis on ka positiivne lõpptulemus võimalik!”

Ken Kallaste lisab: „Pärast seda mängu on näha, kas püsime liidritel sabas või kukume ära.”

Kohtumine algab Sillamäe Kalevi kunstmuruväljakul kell 14:00.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023