Selgus Aastalõpu turniiri esialgne ajakava

Kalevi spordihallis 17.-30. detsembril toimuva Aastalõpu turniiri esialgne ajakava on selgunud.

Kalju võistkonnad Aastalõpu turniiril:

Reede, 17. dets.
Tüdrukute C-vanuseklass

15:15    Nõmme JK Kalju    FC Ajax Lasnamäe
15:45    Tallinna FC Flora    Nõmme JK Kalju
16:00    Nõmme JK Kalju    Pärnu JK
16:45    TJK Legion    Nõmme JK Kalju

Laupäev, 18. dets.
IV Liiga Teine turniir

17:30    Nõmme JK Kalju III    SK Augur
18:30    Nõmme JK Kalju III    FC Aspen
19:15    Ambla Vallameeskond    Nõmme JK Kalju III
*NB! Ajakavas võib tulla muudatusi

Pühapäev, 19. dets.
Fänniturniir

17:20 A Nõmme JK Kalju vs Tartu JK Tammeka
18:00 A Nõmme JK Kalju vs Tallinna FC Levadia
19:40 A Nõmme JK Kalju vs Pärnu JK Vaprus
20:20 A Nõmme JK Kalju vs Jalgpallihaigla

Esmaspäev, 20. dets.
Tüdrukute A-vanuseklass

11:43    Nõmme JK Kalju    JK Viljandi Tulevik
12:09    Tallinna FC Flora    Nõmme JK Kalju
13:01    Nõmme JK Kalju    SK 10 Premium
13:27    Nõmme JK Kalju    JK Tallinna Kalev
14:06    Lõuna-Läänemaa JK    Nõmme JK Kalju

Neljapäev, 23. dets.
Poiste C1-vanuseklass

08:15    Nõmme JK Kalju    FC Puuma
11:15    Nõmme JK Kalju    FC Lootos
13:15    Pärnu JK    Nõmme JK Kalju
14:00    A1    C1
14:15    B1    D1
14:30    III – IV koha mäng   
14:45    FINAAL   

Esmaspäev, 27. dets.
Poiste C2-vanuseklass

08:30    TJK Legion IŠ    Nõmme JK Kalju
10:30    Nõmme JK Kalju    JK Tammeka
12:30    FC Tartu Olümpia    Nõmme JK Kalju
14:00    A1    C1
14:15    B1    D1
14:30    III – IV koha mäng   
14:45    FINAAL   

II liiga Esimene turniir

18:45    Nõmme JK Kalju II    FC Tarvastu
19:45    HÜJK Emmaste    Nõmme JK Kalju II
20:30    Nõmme JK Kalju II    Lasnamäe JK Ajax II
21:00    A1    C1
21:15    B1    D1
21:30    III – IV koha mäng   
21:45    FINAAL   

Kolmapäev, 29. dets.
Poiste D2-vanuseklass

09:45    Türi Ganvix    Nõmme JK Kalju
11:45    Nõmme JK Kalju    FC Levadia II
13:45    JK Kotkad    Nõmme JK Kalju
14:00    A1    C1
14:15    B1    D1
14:30    III – IV koha mäng   
14:45    FINAAL   

Neljapäev, 30. dets.
Naiste Esimene turniir

09:00    Tallinna FC Levadia    Nõmme JK Kalju
10:15    JK Tallinna Kalev    Nõmme JK Kalju
12:15    Nõmme JK Kalju    Pärnu JK II
13:00    Nõmme JK Kalju    Tallinna FC Flora
14:00    A1    B1
14:15    A2    B2
14:30    III – IV koha mäng   
14:45    FINAAL   

Kolmapäev 29. ja Neljapäev 30. dets.
Meistriliiga turniir

Kolmapäev:
15:20    Viljandi JK Tulevik    Nõmme JK Kalju   
18:20    Nõmme JK Kalju    FC Kuressaare   
19:40    JK Kohtla-Järve FC Lootus    Nõmme JK Kalju   
20:40    Nõmme JK Kalju    Tartu JK Tammeka   
22:00    Nõmme JK Kalju    Paide linnameeskond   

Neljapäev:
16:00    Nõmme JK Kalju    JK Sillamäe Kalev   
18:20    Tallinna FC Levadia    Nõmme JK Kalju   
20:20    Tallinna FC Flora    Nõmme JK Kalju   
21:40    Narva JK Trans    Nõmme JK Kalju   

*Turniiride ajakava on mitteametlik

.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 5 5 0 0 21:1 15
2 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 5 4 0 1 11:5 12
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 5 3 1 1 12:6 10
4 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 5 2 2 1 8:3 8
5 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 5 2 2 1 9:7 8
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 5 1 2 2 6:9 5
7 FC Nõmme United FC Nõmme United 5 1 1 3 3:8 4
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 5 1 0 4 5:11 3
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 5 1 0 4 5:18 3
10 FC Kuressaare FC Kuressaare 5 1 0 4 6:18 3

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023