Oliver Konsa ja Andres Koogas Kaljus!

Eesti koondislasest Oliver Konsast sai Kalju mängija. Klubiga löödi käed 1,5 aastaks. Lisaks liitus Nõmme Kaljuga juulis ka Andres Koogas.

Ründaja Oliver Konsa on sündinud 4. märtsil 1985 ning ta liitus Kaljuga FC Florast, kus ta mängis alates 2008. aastast. Varasemate klubide hulka kuuluvad JK Tartu Tammeka (2002-2006) ja FC TVMK (2007-2008). Ta on teinud kaasa 154s Meistriliiga kohtumises ja löönud 47 väravat. Kokku on mänguminuteid tulnud 6725. Samuti on ta esindanud Eesti koondist viieteistkümnel korral.

Debüüti Nõmme Kalju eest võib näha juba sel nädalavahetusel, kui Pantrid kohtuvad olulises Meistriliiga mängus Narva Transiga.

Oliver Konsa: "Hea meel on liituda Nõmme Kaljuga, üritan olla klubile kasulik ja lüüa palju väravaid. Pühendun täielikult jalgpallile ja olen õnnelik, et saan treenida professionaalselt ja keskenduda spordile. Loodan pakkuda Kalju fännidele meeldejäävaid hetki ning viia meeskond eesmärgile. Meeskonda olen elanud ilusti sisse, sest tean enamikke juba varasemast ajast".

Keskkaitsja Andres Koogas on sündinud 5. septembril 1987. Viimased poolteist hooaega kuulus ta Vijandi Tuleviku ridadesse. Varasemate klubide hulka kuuluvad HÜJK Emmaste, Pärnu Tervis, Valga Warrior ja FC Flora. Meistriliigas 105 mängu ja 6 väravat. Andres Koogas on esindanud ka Eesti U21 koondist.

Andres Koogas: „Kaljuga liitumine on ennekõike uus ja huvitav kogemus läbi mille loodan teha enda arengus järgmised sammud. Senised muljed on vägagi positiivsed. On näha, et klubi ambitsioonid on kõrged ja treeningud professionaalsed, samuti ka mängijate suhtumine. Sellise kombinatsiooni tulemusena on loodud kõik eeldused olla edukas. Nii mõnedki meeskonnakaaslased on tuttavad juba varasematest aastatest, mis teeb meeskonda sulandumise veelgi lihtamaks. Üldjoontes on kõik väga sõbralikud ning on näha, et tehakse ühise eesmärgi nimel tööd. Samuti nagu osade mängijatega, on ka Kareliga varem kokkupuuteid olnud – seega tean, et tegemist on sihikindla ning professionaalse treeneriga, kelle abiga on kindlasti võimalik enda taset tõsta. Ennekõike loodan olla põhikoosseisu väärilne mängija, kes loodetavasti annab meeskonnale midagi juurde. Lähituleviku tahaks aga võita meistritiitli ja kindlasti ka karika, samuti esineda hästi euromängudes. Sealt edasi saab juba uusi eesmärke püstitada.”

Karel Voolaid: „Tunnen mõlema mängija Kaljuga liitumise üle head meelt. Vaatamata oma noorusele on tegemist juba kogenud mängijatega Eesti Meistriliigas. Koogas on oluline täiendus kaitseliinis ja Konsa omakorda toob ründeliini juurde kiirust.”

Lisaks neile kahele mängijale viibib Kaljus Levadiast laenul keskpoolkaitsja Aleks Moneš.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023