Noored Kalju kutid võistlesid mehiselt turniiril Viimsis!

Järjekordne Martin Reimi Jalgpallikooli korraldatud Viimsi Cup on tänaseks lõppenud ja Nõmme Kalju jalgpalliklubi oli ka sellel aastal oma esindusega väljas. Äsja lõppend turniiril osalesid Mikk Haavistu juhendatavad noored pallivõlurid.

Avakohtumises kogeti aga täielikku ebaõnne, kui terve kohtumise minimaalses eduseisus olnund Nõmme Kalju meeskond lasi mõned minutid enne lõpuvilet vastastel Keila jalgpalliklubist viigistada ning hiljem veel kaks väravat lüüa.

Järgmises kahes kohtumises jäädi alla 0:2 seisuga SC Bercyle ning viigistati Tallinna Kaleviga 1:1. Alagrupi viimases kohtumises kaottai suurelt turniiri võõrustajameeskonnale MRJK esindusele seisuga 0:4.

Kohamängudes alustas Nõmme Kalju võimsalt purustades oma igipõlise rivaali FC Flora kasvandikud seisuga 3:0. Kuid viimases mängus kus oli kaalul turniiri 8-9 koht, kaotati minimaalselt 1:0 Keila JK-le.

Ilma ennastsalgava võitluseta ei antud ära ühtki punkti ning see tõsiasi, et Kalju lapsevanematest fännid on endiselt Balti -Skandinaavia regiooni kõige häälekamad ergutajad, sai taaskord kinnitust.

Meiepoolsete väravate autoriteks olid Stener Vare(nr. 27) ja Alex Tamm(nr. 24), kes mõlemad lõid kaks väravat. Seekord tuldi turniiril kaheksandale kohale, kuna eelmisel aastal lõpetati sama turniir üheksanda kohaga on märgata progressi.

"Eks võidud ja kaotused on tähtsamad rohkem vanematele, ikka tahad ju et lapsel hästi läheks, see on mõistetav. Tegelikult sellises vanuses on kõige tähtsam mängurõõm ja tahtmine trennis käia, aasta pärast võib kogu järjestus olla hoopis pea peale pööratud," jagas asjakohaseid kommentaare Eesti rahvuskoondist 157-korral esindanud Martin Reim. 

"Kalju mängu vaaadates tundub et teie nr 24 on särav ründaja, kuid selleks, et ründaja saaks särada on tähtis kõikide teiste toetav mäng. Nii et siin tuleb kiita kõiki," tõstis Eesti jalgpalli legend esile Alex Tamme.
 
"Olen Cupi korraldusega rahul, poisid saavad ennast proovile panna ning ilmaga vedas ka super hästi. Klubidega kes aktiivselt ja korrektselt koostööd teevad on hea turniiri organiseerida," tänas mees ka osavõtnud klubisid. 

Poiste treener Mikk Haavistu sõnas järgnevat:"Jäin poistega rahule, alguses mindi väljakule natuke sirge jalaga ja hajevil, on meil ju pikk hooaeg seljataga ja mõtted juba suves, aga iga mäng läks paremaks ja viimastes kohtumistes pandi kõik endast välja."

"Tublid olete kutid!," kiitis Kalju keskkaitsja lõpetuseks mehehakatisi. 

Esimene hooaeg on lõppenud. Kohtumiseni 3. augustil kl.17.00 Hiiu kooli staadionil!

Erika Marnot

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 5 5 0 0 21:1 15
2 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 5 4 0 1 11:5 12
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 5 3 1 1 12:6 10
4 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 5 2 2 1 8:3 8
5 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 5 2 2 1 9:7 8
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 5 1 2 2 6:9 5
7 FC Nõmme United FC Nõmme United 5 1 1 3 3:8 4
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 5 1 0 4 5:11 3
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 5 1 0 4 5:18 3
10 FC Kuressaare FC Kuressaare 5 1 0 4 6:18 3

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023