Nõmme Kalju pikendas sponsorlepingut Korea EPTS Tehnoloogia kaubamärgiga Fitogether.

Lõuna-Korea EPTS-firma Fitogether ja Nõmme Kalju pikendasid oma lepingut. Jalgpalliandmetele spetsialiseerunud ja “FIFA eelistatud teenusepakkuja” EPTS-i ja mängijate reaalajas jälgimise osas on kandetehnoloogia partner, kes jätkab klubiga koostööd vähemalt kuni 2025 hooaja lõpuni.

Fitogetheri toode “OHCOACH” on FIFA IMS-sertifitseeritud ja on saanud FIFA EPTS-kvaliteediprogrammis viimase kolme aasta jooksul kõrgeima hinnangu andmete täpsuse ja järjepidevuse osas.

Fitogether on Korea liiga, sealhulgas noorteliigade ametlik sponsor, lisaks on viimase kahe aasta jooksul märkimisväärselt kasvanud ka tema leviala Ühendkuningriigis ja Euroopas. K-liiga profiklubid on saanud OhCoachi tehnoloogia kasutamisest suurt kasu, võimaldades mängijatel oma tulemusi märkimisväärselt parandada. Fitogether töötab rohkem kui 600 klubiga üle maailma ja kasvab jätkuvalt tänu kasutajate kasulikule tagasisidele.

Pakkudes EPTS-seadmeid, tarkvara ja lähiaastatel läbiviidavaid fitness-teste, annab Fitogether Kaljule võimaluse parandada jalgpallurite füüsilist seisundit. 

Muuhulgas saab Kalju FC uusi seadmeid kasutada jalgpallurite treeninguandmete ja tervisenäitajate jälgimise hõlbustamiseks. Klubi suutlikkuse suurendamiseks töötatakse välja ka muid algatusi, näiteks klubi noormängijatele suunatud tegevused ning osalemine iga-aastasel sporditeaduse ja -tehnoloogia konverentsil, et olla kõige uuemate teadmistega kursis.

Fitogethersi Ühendkuningriigi ja Euroopa (EMEA piirkond) müügidirektor Ross McKay kommenteeris Eesti visiidi järgselt laiendatud partnerlust järgmiste sõnadega:

“Fitogether on viimase 3 aasta jooksul kõige kiiremini kasvav EPTS-ettevõte ja alates oktoobrist 2022 oleme FIFA eelistatud teenusepakkuja. Fitogether on ainus FIFA eelistatud teenusepakkuja GPS-põhiste EPTS-firmade seas, olles samal ajal maailma trendi juhtivaks, pakkudes EPTS-i tööstuses tipptasemel jälgimisandmeid.

Meie eesmärk on jätkuvalt olla parim ja pakkuda kõige täpsemaid andmeid kõigile jalgpalli tasanditele ning pakkuda, klubidele, organisatsioonidele ja ühendustele võimalust vaadata oma andmeid mitmel tasandil, pakkudes paremat platvormi mängijatele ja töötajatele, et areneda nii väljakul kui ka väljaspool väljakut füüsilist taset ja mõista andmete tähtsust spordis.

Uus OHCOACH tehnoloogia on täpne. Mudeli Live Hub moodul pakub täpseid andmeid 200 m raadiuses ja on integreeritud HR-i, olles maailma esimese RTK GNSS-tehnoloogia kantavas seadmes, pakkudes 100 korda suuremat täpsust kui eelmine mudel.

“Koostöö Kalju FC, Kuno ja kõigi klubi töötajatega on andnud mõlemale osapoolele kasuliku võimaluse ning me ootame huviga nende edasist arengut ja seda nii väljakul kui ka väljaspool seda,” lisas Ross.

“Meil on hea meel jätkata koos oma Korea partneritega Kalju esindusmeeskonna ülesehitamist laiendades koostööd ka meie noorte võistkondadele. Tehnoloogia kasutamine spordis toetab meie mängijate arengut  ja kasu sellest on kõigil,” ütles esimees Kuno Tehva.

” Jälgimis- ja tulemusandmete kasutamine on muutunud kaasaegses jalgpallis oluliseks ja laialt levinud rakenduseks. Uued moodsad Fitogetheri seadmed aitavad kindlasti meie taset tõsta ja meie treenerid saavad parandada meeskondadele seatud kõrgeid standardeid “, lisas Tehva.

 

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 13 10 2 1 32:4 32
2 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 13 8 1 4 21:12 25
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 11 7 3 1 25:11 24
4 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 13 6 4 3 24:17 22
5 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 13 4 3 6 14:20 15
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 11 3 3 5 16:25 12
7 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 11 3 3 5 13:14 12
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 11 3 2 6 10:18 11
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 11 1 3 7 9:30 6
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 11 1 2 8 5:18 5

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023