Nõmmekas Kalju mängule!

Reede ja laupäeva keskpäeval on aktiivsed Nõmme Kalju funktsionärid aktiivselt liikvel Nõmme turul, kus jagatakse laupäevasele kohtumisele Tartu Tammeka vastu välja taaskord mõnus hulk priipääsmeid.

"Piletite jagamise kampaania näitab selgelt, et fännide, funktsionääride ja klubi järjepidev töö inimeste jalgpalli juurde toomisel hakkab ennast õigustama," alustas Nõmme Kalju funktsionär Peeter Kusma.
 
"Kõik fännid, kes osalevad kampaanias, teevad seda vabatahtlikult ja soovist, et nende lemmikklubi kodumänge külastaks järjest rohkem huvilisi ja jalgpall muutuks nõmmekate jaoks veel tähtsamaks. Et sellest saaks laupäeva lahutamatu osa," tõi Kusma välja ühe põhiaspekti, miks tehakse selliseid kampaaniaid.

"Meie eelmine piletijagamise projekt Nõmme koolides õigustas ennast täiel määral, sest kohale tuli väga palju pealtvaatajaid, mida siiski ei tahetud tunnistada mõningate inimeste poolt," jätkas Kusma juttu Kalju kodumängude vastutav ametnik Arti Martin.

"Me tahame välja arendada Tallinnas kõrgtasemel Nõmme linnaosa kodujalgpalliklubi, kelle missiooniks on jalgpalli arendamine Tallinnas, Nõmmel ja mujal Eestis ning kelle võistkondadele saaksid kõik nõmmelased kaasa elada. Nõmme Kalju väärtustab omakandi inimest!"

"Nõmme Kalju eesmärgid on kantud sportlikust vaimust, entusiasmist ja soovist taastada klubi, mis on omal ajal Nõmme linnale kuulsust toonud. Võiks juba öelda, et me oleme taastanud Nõmme esindusmeeskonna maine, me oleme tõusnud Eesti jalgpalli meistriliiga tippude sekka ja arendanud ka fännikultuuri, tuues inimesi staadionile ning selle nimel teeme me tööd ka edaspidi," lubas lõpetuseks Martin.

Nõmme Kalju inimestega saate kohtuda reedel ja laupäeval orinteeruvalt alates kella 11 ja 12 Nõmme turul ja Nõmme Keskuse vahetus läheduses.

Priipääsmeid laupäevasele kohtumisele jagab ka Club Privé, kelle käest on võimalik saada mängule 200 kiiremal inimesel. Ole kohal või ole kohal, sest mäng Tartu Tammekaga algab laupäeval kell 17.00 Hiiu staadionil.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023