Nõmme Kalju treeningpäevik – Esmaspäev

Nõmme Kalju jalgpallimeeskonnal on ees ülitähtis nädal, laupäeval kohtutakse koduses telemängus suurrivaali Tallinna FC Levadiaga ning igast treeningpäevast annab lugejatele ülevaate ka Kalju koduleht.

Meeskonna esimene treeningpäev algas Hiiu Staadionil esmaspäeval kell 12.00. Treeneritebrigaadi Getulio Aurelio, Sergei Terehhovi ja Toomas Kaldma käe all asusid mehed tegema esmaspäeva hommikul tõsist jõutrenni mille näol mehed arendasid oma kiirusoskuseid.

"Meie hommikune trenn oli üles ehitataud jõu arendamisele. Me tegime tugeva füüsilise trenni mis sisaldas erinevaid jookse ning ka lõpus väikest pallitrenni, erilist tähelepanu pöörasime sprintidele, et kiirust juurde saada," sõnas peatreener Getulio.

Positiivse poole pealt on mainimisväärt tõsiasi, et Nõmme Kalju endised Eesti koondislased Maksim Smirnov ja Jevgeni Novikov on mõlemad kaasa tegemas ja loodetavasti ületavad mõlemad ka oma tervisehädad, et laupäevaks ikka mänguvalmis olla.

"Eelnevalt põlveprobleemidega kimpus olnud Smirnovi põlv kannatab aina rohkem ning on ainult aja küsimus millal mees on jälle täies võimsuses" oli Smirre paranemisega peatreener rahul.

Jevgeni Novikov, kes jättis viiruse tõttu vahele laupäevase kohtumise Sillamäe Kaleviga on loodetavasti laupäevaks mänguvalmis.

Õhtuses trennis oli põhirõhk suunatud realiseerimisele ning väravavaht Daniil Savitskile, kelle peal harjutati standardolukordi ning muid erinevaid situatsioone. Mehed kes hommikusse trenni ei jõudnud pidid leppima jõu harjutuste tagasi tegemisega ning hilisema pallimänguga.

"Sellel nädalal on meie põhirõhk pandud taktikale, me katsetame erinevaid formatsioone ja loodame, et leiame erinevate variatsioonide seast enesele parima, et minna Levadia vastu," lausus kogenud peatreener.

Lisandunud on ka fotod esmaspäeva õhtusest ja täna hommikusest trennist, pilte saad vaadata siit .

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023