Nõmme Kalju tervitab Valencia CF-i partner perekonda tuleku puhul!

Nõmme Kalju suursponsor Unibet sõlmis 2-aastase koostöölepingu Hispaania suurklubi Valencia CF-iga. Kuuekordse Hispaania meistri särki hakkavad Unibeti logod kaunistama järgmisest hooajast ning esialgse lepingu kohaselt jäävad need sinna ka 2010/11 hooajaks.

Käesoleval hooajal Hispaania kõrgliiga kuuenda kohaga lõpetanud klubi nimekaimad mängijad on maa rahvuskangelane David Villa, Ruben Baraja ning Asier Del Horno. Mõne kuu eest märtsis 90-aastaseks saanud klubi on lisaks kodusele liigale olnud edukas ka Euroopas ning jõudnud kaks korda ka Meistrite Liiga finaali. UEFA Cupil on võidutsetud kolm korda ning Euroopa Superkarikas on hispaanlaste auhinnakappi jõudnud kahel korral.

Viimase kolme aasta jooksul kahel korral Euroopa parimaks spordiennustamis portaaliks nimetatud Unibeti esindaja Peter Nylander sõnas: „Käesolev leping kaheks hooajaks näitab Unibeti tugevat usku Valencia CF-i mis on üks Euroopa suurimatest klubidest.” Unibeti logod hakkavad katma Valencia treening- ning mänguvormi ning firma saab lisaks oma brändi reklaamida ka klubi ametlikus ajakirjas.

Unibeti logosid saab näha ka Valencia klubi pressikonverentsiruumis ning mujal turunduslikel asjadel. Pärast seda käiku ühendab nüüd Nõmme Kaljut Valenciaga lisaks ühistele vormivärvidele milleks on must ja valge, ka ühine suursponsor, kes koos Nõmme Kalju ja Valencia esindajatega alustavad ühiste koostöö projektide läbirääkimist laupäeval.

Unibet on 1997 aastal asutatud ning Stockholmis registreeritud hasartmängudega tegelev ettevõte mis nagu eelpool mainitud on valitud Euroopa parimaks spordiennustus portaaliks kolme viimase aasta jooksul kogunisti kahel korral. Läbi oma veebilehe www.unibet.com tervelt 20 keeles oma teenuseid pakkuv spordiennustus kompanii on ühtlasi ka Euroopa hasartmängude ja ennustamise organisatsiooni liige.

Diil Valencia CF on ühtlasi ka heaks võimaluseks arendada oma brändi nii Hispaanias, kui ka Euroopas, sest Valencia linn juba ise on ideaalne platvorm tänu paljudele rahvusvahelistele spordiüritustele mis seal toimuvad- F1 ja Moto GP etapp, America Cup ning ka La Liga.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023