Nõmme Kalju ääreründaja Tõnis Kaukvere sõlmis klubiga uue lepingu

Möödunud hooajal Nõmme Kalju eest üksteist korda väravavõrku sahistanud 
endine noortekoondislane Tõnis Kaukvere sõlmis Kaljuga uue lepingu.

Tõnis Kaukvere liitus Nõmme Kaljuga 2008 aastal ning enne seda kuulus ta FC Flora hingekirja.
 Kaukvere on tänaseks esindanud Nõmme Kaljut kahel hooajal ning mängib meeskonnas olulist rolli. Fännidel on põhjust rõõmustada, Kaljus ääreründajana tegutsenud Kaukvere leping klubiga on sõlmitud 3+1 aastaks.

"Tõnise otsus ennast Kaljuga pikemaks ajaks siduda on klubi jaoks tõeline märk sellest, et mängijad hindavad meie tööd ja usuvad klubi eesmärkidesse. Kalju tahab panustada Eesti noormängijatesse ning anda neile parim võimalik võimalus enese arendamiseks, et koos klubiga püstitatud eesmärkideni jõuda. Tõnis on tõusmas Kaljus kindlasti võtmemängijaks ja ma usun, et klubi uu
e spordipoliitika foonil leiavad mängijad tunduvalt rohkem motivatsiooni enese arendamiseks" kommenteeris Nõmme Kalju eestvedaja Kuno Tehva värskelt sõlmitud lepingut.

Sinu vastu tundis huvi ka valitsev Eesti meister Levadia, kuid sinu valik langes Kalju kasuks. Miks?Kaukvere: "Mul on Kaljusse ja Kalju tegemistesse usku. Arvan, et tegin õige valiku, kuigi ka Levadia huvitumine oli väga ahvatlev."Millised on sinu eesmärgid tulevikuks?Kaukvere: "Ma ei tahaks välja lausuda oma eesmärke, aga võin nii-palju öelda, et kõrged sihid on seatud. Tahan saavutada stabiilsuse."Kuidas hindad Kalju uut valikut treeneripingile, Karel Voolaidu?

Kaukvere: "Olen väga rahul, et Karelist sai Nõmme Kalju treener. Minu silmis on tegemist väga hea treeneri ja taktikuga. Ta oli kunagi ka minu üks esimestest treeneritest. Usun, et temaga saab olema väga hea koostöö!"Tõnis Kaukveret on võimalik Nõmme Kalju särgis näha mängimas juba detsembri lõpus, kui Kalevi spordihallis toimub iga-aastane hooajalõpu turniir.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023