Nõmme Kalju pühendab mängu Sillamäega Eesti-Brasiilia kohtumisele

Nõmme Kalju jalgpalliklubi, kes on Eestis tuntud oma Brasiilia meelsusega ning selle brändi nii öelda maaletoojana otsustas pühendada laupäevase Meistriliiga kohtumise Sillamäe Kaleviga Eesti-Brasiilia vahelisele maavõistlusmängule ning kutsub ühtlasi üles ka teisi klubisid toetama sajandi suurmängu sündimist.

Seoses sellega lastakse 8. Augusti kodumängule tasuta sisse kõik need, kellel on ette näidata Eesti-Brasiilia maavõistlusmängu pilet.

Vastane Sillamäe Kalev on Nõmme Kalju üks igipõlisemaid konkurente ning nendega on madistatud juba Esiliiga aeadest saadik. Põnevaid kohtumisi on maha peetud ka karikasarjas, kus mäletatavasti kevadel Kalju nokauteeris Sillamäe meeskonna poolfinaalis.

Kuna Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalev on sõbralikud klubid siis tahame omalt poolt pakkuda ka tükikest integratsiooni lõimumist kohtumisel ning pidada maha rahulikus õhkkonnas üks põnev ja kaasa haarav jalgpallikohtumine ning näidata, et see mis toimus eelmisel nädalavahetusel Maarjamäel Kalju ja Levadia fännide vahel ning Sillamäel Kalevi ja Flora fännide vahel oli lihtsalt juhus.

"Tervitame Sillamäed tagasi Hiiule ja katsume neile pakkuda ilusa jalgpallielamuse. Usun, et meie fännid näitavad, et nii Eesti kui Vene rahvus ei tähenda seda, et mõlemad pooled ei võiks sõbralikult jalgpalli nautida ja oma meeskonnale kaasa elada. Tahame kindlasti kodupublikule ja fännidele kingituseks pakkuda kolme punkti," kutsus kõiki kaasa elama ning omasid meeskondasid toetama Nõmme Kalju peatreener Fredo Getulio Aurelio.

Nõmme Kalju staarründaja Ingemar Teever sõnas: "Esimene kodumäng, tahame võita ja näidata, et oleme endiselt medalikursil."

„Praegu oleme tagasi selles seisus, et peame hakkama saama oma jõududega ja proovime mängida võimalikult hästi,“kommenteeris eelseisvat kohtumist Sillamäe Kalevi peatreener Anatoly Ushanov.

"Üritame keerulises olukorras endast parimat anda,“ oli Sillamäe poolelt konkreetne Aleksandr Mutik.

Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalevi vahelist kohtumist soojendab Nõmme Kalju fännirühmituse ning Art-Internationali vaheline sõpruskohtumine, mis algab kell 14.30.

Staadionil varustab januseid pealtvaatajaid joogiga Stereo Lounge, kellel kõht tühjaks läheb saab abi Ipanema Rodizio väikesest välirestoranist, kus saab osta parimat Brasiilia liha.
Poolaja showks on valmistunud veel ka JJ-Street Dance Company tänavatantsijad, kellel on valmis uus programm.

Kõikide piletiostnute vahel loositakse veel välja viimane priipääse Eesti-Brasiilia vahelisele maavõistlusmängule ning selleks õnnelikuks, kes selle võidab võid olla just Sina.

Kohtumine Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalevi vahel leiab aset juba sellel laupäeval Hiiu Staadionil asukohaga Pidu tn 11. Mäng algab kell 17.00.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 5 5 0 0 21:1 15
2 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 5 4 0 1 11:5 12
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 5 3 1 1 12:6 10
4 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 5 2 2 1 8:3 8
5 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 5 2 2 1 9:7 8
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 5 1 2 2 6:9 5
7 FC Nõmme United FC Nõmme United 5 1 1 3 3:8 4
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 5 1 0 4 5:11 3
9 FC Kuressaare FC Kuressaare 5 1 0 4 6:18 3
10 JK Narva Trans JK Narva Trans 5 1 0 4 5:18 3

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023