Nõmme Kalju mängis Viljandi Tulevikuga viiki

Sel hooajal head algust näidanud Viljandi Tulevik üllatas ka täna, röövides hilise väravaga Nõmme Kaljult võidupunktid. Hiiu staadionil lõppes kohtumine 1:1.

Väga libedal platsil asus Kalju küll 58. minutil Murilo Maccari suurepärasest karistuslöögist juhtima, ent loetud minutid enne lõppu rikkus Jüri Jevdokimov nõmmekate võidupeo.

Sobimatu väljak

"See väljak ei sobi meile," sõnas Kalju loots Fredo Getulio seevastu otsekoheselt. "Meile meeldib palju rohkem palliga mängida – meil on tehnilised pallurid. Ja nüüd kui mängime tiimi vastu, kes just sellisel väljakul kiiresti palli liigutab, siis oleme probleemi ees."

"Jäime lõpus kümnekesi, pole lihtne niimoodi võiduseisul lõpuni mängida. Üldiselt alati on meil mingeid väikesed probleeme: siiani mängib pool kaitseliini vigastustega, aga midagi pole teha, üritame paanikasse mitte sattuda ning töötame juba järgmise mängu nimel."

kell 18.45 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)

Nõmme JK Kalju – Viljandi JK Tulevik 1:1 (0:0)
58. Murilo Maccari – 88. Jüri Jevdokimov

Hoiatused: 49., 70. Jevgeni Novikov, 71. Sergei Terehhov – 41. Aleksei Jahhimovitš
Eemaldamine: 70. Jevgeni Novikov
Mänguolud: +2, lumesadu lõppes. Kunstmuru heas seisukorras.