Nõmme Kalju ametlik fännklubi kutsub kõiki karikafinaaliks ühinema! (Täiendatud)

Nõmme Kalju ametlik fännklubi “Roosad Pantrid” kutsub kõiki jalgpallisõpru üheskoos pantritega, teisipäeval, 12.mail, kell 18.45, Kadrioru staadionile, Nõmme Kaljule Eesti karikafinaalis häälekalt kaasa elama!

Alles teist aastat Eesti meistriliigas mängiv Nõmme Kalju on teinud imet ning jõudnud karikafinaali ja lisaks sellele kindlustati mõned nädalad tagasi pääse ka Euroopa Cupile, kui alistati igipõline konkurent Sillamäe Kalev.

Eesti karikafinaali vastane ei vaja tutvustamist – Tallinna FC Flora, keda juhendab Tarmo Rüütli on kolmekordne karikavõitja ning kuuekordne finalist, lisaks veel seitsmekordne Eesti meister ja valitsev karikavõitja. Sellisele suurele ning tiitlitega pärjatud klubile astubki väärikalt vastu meie kõigi lemmik, Nõmme Kalju!

Kohtumine algab Kadrioru staadionil kell 18:45, kus koos arvukate lippude, trummide ning muu atribuutikaga on väga suurearvuliselt esindatud nii Flora kui Kalju fännklubid! 

Roosad Pantrid kutsuvad kõiki, kes vähegi kaela kannavad ja kasvõi kepi najal püsti seisavad, koonduma kokku, üheks meheks ja üheks hääleks ning toetama Kaljut nii nagu seda veel kunagi varem Eesti jalgpallitribüünidel kuuldud, nähtud ega tehtud pole!

Rivistuge meie seljataha, võtke kaasa lipud (oma enda sõnumitega), loosungid, plakatid, kangad, trummid, pasunad ja viiulid… Korraldame tõeslise jalgpallisündmuse, mis teeb silmad ette Laulupeole! Laseme üheskoos oma häälepaelad valla, sest just MEIE häälekast toetusest võib sõltuda mängutulemus!

Fännid kogunevad alates 16.00 Harju tänaval, Lounge Stereos, kust üheskoos minnakse staadionile! Teeme ära?!

Getulio Aurelio mängueelne kommentaar: "Eesti Karikafinaal! Selle pealkirjaga on kõik öeldud, nii Flora kui ka Kalju soovivad seda suurt ja ilusat karikat just oma pea kohal hoida. Mängu tähtsusest oleme kõik ilusti aru saanud, Eesti Karikavõit ja pääs Euroopa liiga teise vooru. Me usume, et me suudame ja me teame, et meid toetab häälekas fänniarmee!"

Jevgeni Novikov mängueelne kommentaar: "Karikafinaal saab olema kindlasti sama oluline kui mäng Sillamäe vastu. Selle mänguga tahame näidata, et kevadel saadud napp kaotus Floralt oli juhuslik. Meeskond usub ja on valmis võitlema tiitli eest. Isiklikult minu jaoks teeb asja oluliseks ka see, et Jevgeni Novikovi auhinnakapis ei ole veel Eesti karikat!

FC Flora ründaja Vjatšeslav Zahovaiko ütles enne homset karikafinaali Nõmme Kaljuga, et kuigi vastast austatakse, võetakse end kokku ja antakse maksimum, et karikas võita.

"Karikafinaal on meile väga tähtis," kinnitas Zahovaiko. Abitreener Teet Allas lisas: "Meie hüüdlauseks homme: parem võidelda ja võita, kui pärast nutta ja hädaldada."

Kolmekordne karikavõitja Flora võidutses ka aasta tagasi samal staadionil peetud finaalis, kus alistati Tartu Maag Tammeka. Kalju osaleb homme oma esimeses karikafinaalis.

Nõmme Kalju läbis karikafinaali peaproovi hiilgavalt, purustades laupäeval, kodusel Hiiu staadionil FC Kuressaare koguni 6:1.

EESTI KARIKAFINAAL
NÕMME KALJU VS FC FLORA
12.Mai, 18.45, Kadrioru staadion

Staadioni väravad avatakse tund enne finaali algust ning pääsmeid on võimalik soetada ka kohapealt. Publiku vahel loositakse välja üks Eesti – Brasiilia pilet.

Teisipäeval, 12. mail kell 18:45 Kadrioru staadionil toimuva mängu pääsmed on eelmüügis Piletilevis. Pilet Flora – Kalju karikafinaalile maksab 50 krooni, sooduspilet õpilastele ja pensionäridele 30 krooni.

Nõmme Kalju ametlik fännklubi "Roosad Pantrid".

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023