Naiskond alistas Narva Transi

Kalju naiskond tegi seda, mis meeskonnal ei õnnestunud alistades põnevust ja tulist võitlust ning sekka ka draamat pakkunud mängus Narva Transi naiskonna 1:0.

Naiste Esiliigas peeti pühapäeval 12. vooru kohtumisi ning Nõmme Kalju naiskonna vastaseks oli Hiiu staadionil Narva Trans. Senistes omavahelistes kohtumistes olid Kalju neiud peale jäänud võõrsil 0:2 ja kodus 3:1. Ka sel korral taheti võit koju jätta!

Mängu käigus kaldus initsiatiiv mõlemale poolele, kuid kumbki naiskond ei suutnud oma võimalusi väravaks vormistada pea 90 minutit. Siiski ei lõppenud kohtumine väravateta viigiga – dramaatilise lõpplahenduse eest hoolitses Nõmme Kalju kangelaseks tõusnud Kadre Päri, kes lõi kümme sekundit enne lõpuvilet napi 1:0 võidu toonud värava!

Kadre Päri: „Enne avavilet arvas kindlasti enamus meist, et võit tuleb lihtsamalt, kuid tegelikult oli mäng raske kuna Transil on paar väga hea tehnikaga mängijat. Vastastel liikus sööt väga hästi ning neil oli samuti võimalusi värav lüüa.

Esimesel poolajal mängisime me väga hästi – sööt liikus, lõime ka ohtlikult peale mõned korrad. Teisel poolajal hakkasime aga pabistama ja sisse tuli palju praaki. Lõpus surusime vastaseid täiega, kuid mis ei paistnud tulevat – see oli värav.

Värava olukorda ma eriti ei mäletagi, tean vaid seda, et Sigrit söötis mulle ja ma lõin maast sisse.”

Tänu võidule jätkab Nõmme Kalju naiskond Esiliiga tabeli tipus võrdsetel punktidel koos FC Flora II, kes alistas võõrsil seni samuti liidergrupis püsinud Pärnu JK II 3:5. Parem väravatevahe annab esikoha hetkel Flora duublile, kuid Kalju neiud kauaks seda nii ei jäta!

Järgmisena mängitakse 8. augustil võõrsil Vändra JK Vaprusega. Avavile kõlab Vändra staadionil kell 11:00.