Levadias esile tõusnuD kaitsja liitus Kaljuga

Levadia noor vasakujalgne äärekaitsja, Casper Nicolas Lugtmeijer liitus hooaja lõpuni kestva laenulepingu alusel nõmmekatega. Casper on Premium liigas saanud mänguminuteid viiel korral ja nende mängude hulka kuuluvad ka tähtsad derbimängud nii Kalju kui Flora vastu.

Casper Lugtmeijer: “Mul on hea meel liituda Kaljuga! Tunnen klubi treeneriduot Nikit ja Artjomi juba eelmisest aastast ja tean, et nende suhtumine treeningutel on väga professionaalne. Usun, et suudame püstitatud eesmärgid saavutada. Näeme väljakul!”

Peatreener Nikita Andrejevi kommentaar: “Casperi tööga olin juba Levadia päevil väga rahul. Näen temas perspektiivi ja usun, et ta teeb oma karjääris sammu edasi. Ta on hea suhtumisega tark mängija ning treenerina soovin teda oma arengus aidata. Kaljus on tal selleks suurepärane võimalus ja ma usun, et sellest laenust võidavad kõik osapooled.”

Klubi presidendi Kuno Tehva sõnul on muudatused jalgpalliklubi argipäev ning need on ette võetud pikaajalisi eesmärke silmas pidades.

“Hooaja esimene pool pole meie jaoks kulgenud päris nii nagu soovisime, aga see on jalgpall ja peame olukorraga kohanema. Värskelt avanenud suvine üleminekuaken pakub meile võimaluse teha meeskonnas soovitud muudatusi. Ühtlasi oleme oma pilgud suunanud tulevikku, teame, et meie suhted Euroopa jalgpallis võimaldavad rohkem aidata nooremaid jalgpallureid ning oleme sellest lähtuvalt teinud oma komplekteerimise strateegias korrektuure. Näeme tuleviku optimistlikult ja pingutame meeskonnana paremate tulemuste nimel edasi!”

Kalju esindusmeeskond ootab kõiki kaasaelajaid juba eeloleval pühapäeval A Le Coq Arenale, kus mõõtu võetakse FCI Levadiaga. Ole kohal kell 19:00, võta kaasa hea tuju ja aita nõmmekad kolme punktini! Nõmme nimel, Kalju eest!

Toimetas: Veiko Valdna
Foto: Aivo Kallas

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023