Üks mäng lahutab Kaljut Euroopast

Kolmapäeval kell 18.00 kohtuvad Sillamäe Kalevi staadionil koduväljakueelist omav Sillamäe ja Nõmme Kalju. Mängu tulemus on ülioluline, nimelt selgub, kas Nõmme Kalju pääseb Euroopasse või mitte.

Aasta kõige tähtsamaks mänguks tituleeritud mäng ei ole siiski veel viimane võimalus Nõmme Kaljul Euroopasse UEFA klubisarja valikmängudesse pääsemiseks. Nimelt, kui Sillamäe peaks tõepoolest kolmapäev võitma siis tuleb Kaljul loota, et finaalis Sillamäe kaotaks, sellisel juhul pääseb edasi siiski Kalju.

"Kolmapäevane mäng Sillamäega on Kalju jaoks tõenäoliselt selle hooaja üks olulisemaid kohtumisi, sest mängus on UEFA koht. Loos viis meid kokku meeskonnaga kes samuti võitleb pääsu eest Euroopasse, seega on käes tõehetk, sest kui Kalju võidab oleme me taganud endale pileti Euroopasse ja juhuse hooleks me midagi jätta ei kavatse!," võttis juhutuva lühidalt kokku Kaljukate peatreener Getulio Aurelio. 

"Sillamäe on väga tugev vastane, mäng toimub nende juures Sillamäel, nende publiku ees mis teeb Kalju jaoks elu raskemaks kuid lisab ka motivatsiooni! Et kõik selge oleks võin öelda, et sellest mängust väljub üks võitjana, me anname endast rohkem kui 100%, et see üks oleks Kalju!," lubas lisaks veel peatreener.

"Sillamäe meeskond on näidanud ennast heast küljest meistriliigas. Nemad komplekteerisid meeskonda ühe kindla ulesandega-voita see aasta karikas.See koik ütleb seda et meil ei saa kerge olema. AGA samuti on ka Kaljul eesmärk pääseda sellel aastal euro mängudeni,"kommenteeris hetkeolukorda Nõmme Kalju mängiv abitreener Sergei Terehhov

"Sillamäe meeskond on takistus millega MEIE PEAME hakkama saama kuigi Kalevil on väike eelis milleks on koduväljak. Meil, aga nende ees võlg milleks on kaotus neile meistriliigas. Me austame Kalevit aga ei karda, kaalul on eurokoht!," sõnas Terehhov kes ei jäta midagi juhuse hooleks.

Lõpetuseks teegi Terehhov ka väikese üleskutse:"Ma kutsun koike Kalju fänne kaasa, et muuta kolmapäeval Sillamäe staadion meie kodu platsiks! Teiega me suudame vöita koike ka kõiki!!! Kohtume kolmapäeval Sillamäel ja lahkume sealt võiduga!"

 „Läheme homsele karikavõistlusele vastu hea tundega – mängime kodumurul – see on meie jaoks tähtis. Meie vastane ei ole kerge, aga oleme kindlad, et pakume tugevat konkurentsi ning põnevat mängu,” lubas mitte mingil juhut kerget jalutuskäiku Kaljule Sillamäe peatreener Anatoli Ushanov.

 “Ma arvan, et see on üks hooaja olulisemaid mänge.Loodame enda võimalused ära kasutada ja hea esituse pakkuda," täiendas oam treenerit Sergei Vihrov.

Sillamäele on sõitmas ka Kalju fännibuss, Nõmme Kalju jalgpalliklubi kutsub kõiki toetajaid ja fänne Nõmmele kaasa, et aidata Kalju Euroopasse.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 16 12 3 1 37:6 39
2 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 16 9 4 3 30:19 31
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 14 8 4 2 29:16 28
4 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 16 8 1 7 21:17 25
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 14 4 4 6 18:17 16
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 16 4 4 8 18:29 16
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 14 4 3 7 18:32 15
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 14 3 4 7 14:23 13
9 FC Kuressaare FC Kuressaare 14 3 4 7 18:30 13
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 14 2 3 9 9:23 9

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023