Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Kalju võitis Tammekat suureskooriliselt

Premium liiga 10 voorus läks Kalju uue ringi teema kohaselt ”TÄIEGA PEALE” ning alistas Tammeka kodupubliku ees seisuga 5:1!

Tartlastel oli küll võimalus kohtumist 19. minutil juhtima minna, kui kaljukad kastis määrusi rikkusid ning Tammeka kasuks penalti määrati, kuid Vitali Teleš tegi Eino Puri löögile suurepärase tõrje ning jättis tablool seisuks 0:0. Kalju läks kohtumist juhtima alles poolaja lõpus, kui 44. minutil toimetas Artur Valikaevi söödust palli Tammeka väravasse Robert Kirss. Poolaja lõpetas Igor Subbotin 45. minuti värav, lastes Kaljul 2:0 eduseisus puhkama minna.

Teist hooaega alustati taas resultatiivselt – Tammeka mängijad Siim Kask ja Kaarel Kiidron tõmbasid koos Artur Valikaevi kastis maha ning Kalju kasuks määrati penalti, mille Artjom Dmitrijev 52. minutil kindlalt realiseeris. Vaid 4 minutit hiljem oli taaskord täpne Igor Subbotin, realiseerides Kalju kontrarünnaku ning märkides tabloole seisuks 4:0.

Tammeka auvärava autoriks oli Eino Puri, kes suutis Tammekale tekkinud karistuslöögi 64. minutil väravaga lõpetada. Kalju jätkas väravatega 85. minutil, kui paar minutit peale mängu sisenemist sai jala valgeks Tarmo Neemelo!

Nõmme Kalju asub peale 10. vooru Premium liiga tabelis 23 punktiga 3. kohal, jäädes 3 punktiga maha esikohal asuvast FC Levadiast ning teisel kohal asuvast FC Florast.

Kalju järgmine kodumäng toimub juba tuleval reedel, 12. mail, kui Hiiu staadionil võõrustatakse otsest konkurenti FC Levadiat. Mängu algus kell 19.30, otseülekanne ETV 2 poolt. Lisaks põnevale lahingule tiitlipretendentide vahel toimub ka suur Kalju Kirbukas, näidistreeningud lastele, vägev ilutulestikushow ning poolajal esineb live-kontsertiga võluv lauljatar Merlyn Uusküla!

TÄNAME KÕIKI PEALTVAATAJAID NING KOHTUMISENI JÄRGMISEL KODUMÄNGUL!