Kalju poisid võitsid hõbemedali

7. veebruaril toimus Eesti Näituste Messikeskuses Nõmme Kalju korraldatud saalijalgpalliturniir aastatel 1999-2000 sündinud poistele.

Turniirist võtsid osa Nõmme Kalju I, Nõmme Kalju Laagri, Nõmme Kalju II, Martin Reimi Jalgpallikool I, Martin Reimi Jalgpallikool II, Keila JK, FC Tiigrid ja FC Pirita võistkonnad.

Esimeses poolfinaalis kohtusid alagrupimängude järel tabelis esimest kohta hoidnud Martin Reimi Jalgpallikool I ja tabelis 5. koha saanud Nõmme Kalju Laagri meeskond, kes pääses edasi.kuna, JK Keila loobus kohamängudest. Mäng lõppes 1-1 viigiga ning penaltiseeriast väljus võitjana Martin Reimi Jalgpallikool I. Teises poolfinaalis kohtusid Nõmme Kalju I meeskond ja FC Tiigrid – mäng lõppes Nõmme Kalju 1:0 võiduga. Seega olid finaalis alagrupis 1. ja 2. koha saanud meeskonnad.

3. koha mängus võitlesid omavahel Nõmme Kalju Laagri ja FC Tiigrid. Mäng oli väravaterohke ning Kalju pooldajate kurvastuseks pidi Laagri punt vastu võtma 1:3 kaotuse. Finaal toimus Martin Reimi Jalgpallikool I ja Nõmme Kalju I meeskondade vahel. Kuigi mõlemal poolel oli ohtralt võimalusi skoorida, lõppes mäng 0:0 viigiga ning asuti penalteid lööma. Paraku pidi peale pikale veninud penaltiseeriat Nõmme Kalju I tunnistama Martin Reimi Jalgpallikool I võistkonna paremust.

Nõmme Kalju I ja II treener Tarmo Randver: "Turniiriga võis üldjoontes rahule jääda. Tegemist oli esimese enda korraldatud turniiriga ja selle tõttu oli sebimist natuke rohkem, kui oleks võinud olla. Siiski kõik toimus lõpuks ilusasti. Treenerina võin öelda, et poistel on arenguruumi veel küllaldaselt, kuid õnneks on ka piisavalt potentsiaali nii esimeses kui ka teises meeskonnas. Veidi keeruline oli paralleelselt mõlema grupiga tegeleda ja seetõttu võis ka II meeskond kohati tähelepanuta jääda."

Ingemar Teever ütles oma grupi kohta: "Turniiriga jäime kokkuvõttes rahule. Tegemist oli esimese võistlusega, kus osalesime, poisid said vajalikku mängukogemust ning olid ka ise tulemusega rahul."

Lõppjärjestus:

1. Martin Reimi Jalgpallikool I
2. Nõmme Kalju I
3. FC Tiigrid
4. Nõmme Kalju Laagri
5. Keila JK
6. FC Pirita
7. Martin Reimi Jalgpallikool II
8. Nõmme Kalju II

Suured tänud turniiri korraldamisel aidanud Andrus Aderile, Eesti Näituste Messikeskusele ning Tallinna Heleni Koolile.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023