Kalju paigaldab Hiiu staadionile suure lisatribüüni ja kontsertlava!

Homme, 10. septembril toimuva Kalju Jalgpallifestivali tarbeks paigaldavad nõmmekad koostöös Telinekiga Hiiu staadionile 800-kohalise lisatribüüni.  Päeva tippsündmuseks on Nõmme Kalju ja FC Flora vaheline kullaheitlus, mis saab avavile kell 14.00. Jalgpallifestival ise algab juba kell 10.00 kus peaesinejaks on Getter Jaani.

Lisaks suurele tribüünile kerkib Hiiu staadionile Telineki abiga võimas kontsertlava, kus tuntud esinejad nagu Getter Jaani, Lowry a.k.a. Lauri Pihlap, punkansambel Raisk ja mitmed kuulsad DJ’d päeva jooksul üles astuvad.

Festivali helitehnika ja valguse eest hoolitseb meelelahutusürituste korraldamisega tegelev ettevõte FunTIME, kelle valdkonda jääb esinemislava valgustamine ja helitehnika. FunTIME pakub publikule välja innovaatilise võimaluse jalgpalli jälgida. Nimelt paigaldab FunTIME Hiiu tribüünidele plasmatelerid, kust on samaaegselt tribüünidelt jälgitavale mängule võimalik vaadata Kalju ja Flora vahelist kohtumist ka TV6-e vahendusel koos Ott Järvela emotsionaalsete kommentaaridega.

“FunTIME meeskond paneb meeledi õla alla sündmustele, kus on tunda südamega tehtud tööd, sisemist energiat ning hingega asja kallal olemist. Naudime kogu hingega enda töid ja tegemisi ning sütitame enda sõpru ja partnereid tegema sama. Meie moto: “naudi elu” ei ole kindlasti kutse kergemeelsusele vaid kirjeldab paari sõnaga kõige tähtsamat: Tööta, spordi ja ela enda elu nii, et see oleks nauditav. Alati!” vastas FunTIME tegevjuht Leho Valmas küsimusele miks nad Kalju Jalgpallifestivalile õla alla panid.

Kuna tegu on suurüritusega, avatakse Hiiu staadionil koguni kaks sissepääsuväravat, kus mõlemas on korraga töös neli piletilüüsi, et tagada jalgpallifestivalile tulevate inimeste mugavam sissepääs staadionile.

Ürituse tarbeks paigaldatakse Rentmani abiga staadionile hulk välikäimlaid, kõik ainult selleks, et külastajad saaksid Jalgpallifestivalil kvaliteetselt aega veeta.

Teadaanne!

Nõmme Kalju palub kõigil, kes tulevad 10. septembril Kalju  jalgpallifestivalile, teha seda ilma autota, et vältida ummikuid ja parkimisprobleeme. Võimalusel palume tulla jala või ühistranspordiga. Kasutage elektrironge (peatus: Hiiu Jaam) või bussi nr 10 (peatus: Pidu). Kui siiski tulete autoga, kasutage parkimiseks Vääna, Seljaku, Läänekaare, A. Kitzbergi ja Leina tänavat. Samuti Pidu tn. lõiku, mis jääb Harku ja Seljaku tänavate vahele Palume mõistvat suhtumist seoses võimalike kitsendustega parkimis- ja liikluskorraldustes.

NB! Laste registreerimine jalgpallimängudeks algab kell 09.15!

Ürituse täpsem info: http://www.jkkalju.ee/festival/

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 6 6 0 0 23:1 18
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 6 4 1 1 14:7 13
3 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 6 4 0 2 12:7 12
4 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 6 3 2 1 12:8 11
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 6 2 2 2 9:5 8
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 6 2 0 4 8:19 6
7 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 6 1 3 2 8:11 6
8 JK Narva Trans JK Narva Trans 6 1 1 4 7:20 4
9 FC Nõmme United FC Nõmme United 6 1 1 4 3:10 4
10 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 6 1 0 5 6:14 3

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023