Kalju Ööjalgpall istutab!

ÜRO Football for the Goals ühinguga liitunud Nõmme Kalju kaasab koostöös Hortesega rohelisemasse tulevikku harrastusjalgpallurid!

Eelmisel nädalal ÜRO jätkusuutlikkuse programmiga Football for the Goals liitumisest teavitanud Nõmme Kalju alustab projekti elluviimist üheskoos Hortese aianduskeskusega. Juuli keskel toimuva ööjalgpalliturniiri raames jagatakse osalejatele välja istikuseemned. Et motivatsioon peale turniiri lõppu alles oleks, premeerib Hortes loosimängu raames võitjat kinkekaardiga ning 300 eurose rahalise auhinnaga.

Ööjalgpalliturniir tutvustab programmi olemust rohujuure tasandil.
´
Nõmme Kalju traditsioonilne ööjalgpalliturniir toob kokku vutiharrastajad üle kogu Eesti. Suve keskel, 15. juulil toimuvast jalgpalliturniirist on oodatud osa võtma kõik võistkonnad, kelle jaoks jalgpall südamelähedane on. Lisaks auhindadele Citybeelt, Arigatolt, Ispordilt ja Kaljushopilt paneb omaltpoolt õla alla ka aianduskeskus Hortes.

Kõik turniiril osalejad saavad kaasa seemned, mis tuleb vabalt valitud kohas maha istutada, sellest sotsiaalmeediasse pilt postitada ning täägida #kaljufc. Lisaks keskkonna heateole on nii võimalik osaleda ka Hortese lisaloosis.

Just rohelistele ja maailma muutvatele väärtustele ÜRO Football for the Goals platvorm rõhubki. Kogukondlik kaasatus ja ühised eesmärgid on saavutatavad ainult koostööna ning ideede võimalikult paljude inimesteni viimine on üks osa programmist.

Football for the Goals muudab jalgpallimaailma rohe-eesmärkide eestvedajaks.

Football for the Goals on Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni algatus, mis teeb koostööd jalgpalli sidusrühmade, klubide ja organisatsioonidega, tuues fookusesse säästva arengu eesmärkide saavutamise jalgpallimaailmas. Nendeks on jätkusuutlikkus, võrdõiguslikkus, inimõiguste ja kliimameetmete edendamine ning jalgpallimaailma ökoloogilise jalajälje vähendamine.

Projekti võrgustik täieneb pidevalt, kuid juba praegu võib osalejate nimekirjast leida selliseid organisatsioone nagu UEFA, DF(Saksamaa Jalgpalliliit), RFEF (Hispaania Jalgpalliliit), Itaalia Serie A, AFC Ajax ja paljud teised.

Nõmme Kalju, nagu ka kõik teised liikmed on ühinedes võtnud omaks olla aktiivsed muutuste loomises, kohustudes järgima säästva arengu põhimõtteid ja jätkusuutlikke äritavasid.

Mitmekülgne aianduspood kogu perele.

Hortes on aiandus- ja kodukeskus, mis paneb rõhku eelkõige rikkalikule kaubavalikule ning inspiratsiooni pakkuvale ostukeskkonnale. Hortes on mitmekesine maailm, kus eriliselt suur rõhk on laial taimevalikul. Roheluse abil võib igaüks rajada mitte ainult kauni aia, vaid endale ainuomase kodu ning seda igal ajahetkel soovitud suunas täiendada.

Lisaks asub Horteses Eesti suurim lemmikloomaosakond, kuhu on kõik oodatud ostlema koos oma neljajalgse lemmikuga. Kui puudu on kingiideedest, siis on Hortesel pakkuda erinevateks sündmusteks nii mõndagi. Meie valikust leiab igaüks endale meelepäraseid tooteid linna- ja maakoju, nii tuppa kui õue, aga ka rõdule, terrassile ja kasvuhoonesse.

Hortese külastajaid ootavad alati positiivsed üllatused, üheskoos rohelisema tuleviku nimel!

Hortese turundusjuhi Riina Ruusi jaoks on Eesti ühe tuntuima jalgpalliklubi võetud suund oluline verstapost rohe-eesmärkide ja parema tuleviku saavutamise teel. “Oleme sellise koostöövormi üle väga õnnelikud ning usume, et ühise koostöö abil jõuame kindlasti kaugele!”

Nõmme Kalju kogukonnajuht ja jätkusuutlikkuse eestvedaja Viktoriia Azhoichik: “Meil on hea meel, et oleme saanud oma jätkusuutlikuse arendamise teekonnal partneriks Hortese, kellega koos teostada erinevaid projekte roheliseia tuleviku nimel.”

Registreeri ennast turniirile: sergei.bilinski91@gmail.com

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 18 14 3 1 45:7 45
2 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 18 10 5 3 33:20 35
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 16 9 5 2 31:16 32
4 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 18 9 1 8 26:20 28
5 JK Narva Trans JK Narva Trans 16 5 3 8 22:34 18
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 16 4 5 7 20:31 17
7 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 16 4 4 8 20:22 16
8 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 18 4 4 10 20:36 16
9 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 16 4 4 8 16:27 16
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 16 2 4 10 10:30 10

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023