Kalju on Hiiul tagasi!

Peale pikka eemalviibimist naaseb Nõmme Kalju taas oma tõelisele koduväljakule – Hiiu staadionile Nõmme mändide all! Lisaks ka teine suurepärane uudis – alanevad pilethinnad lastele ja pensionäridele!

Teatavasti alustas Nõmme Kalju esindusmeeskond oma hooajaeelset ettevalmistust Männiku kilehallis, kus treeniti tänini. Ka alanud Meistriliiga hooaja märtsikuised kodumängud peeti raskete ilmastikutingimuste tõttu Sportland Arenal. Kuid nüüd on kõik muutunud! Käesolevast nädalast alates treenitakse ja mängitakse taas kodusel ning paljudele kalliks saanud Hiiu Staadionil! See teeb heameelt nii mängijatele kui ka fännidele, kes kõik on seda kojupöördumist pikisilmi oodanud.

Juba sel laupäeval võetakse Hiiul vastu esimesed külalised, kui Nõmme Kalju võõrustab Meistriliiga 6. vooru kohtumises Paide Linnameeskonda. Avavile kõlab kell 14:00.

Fredo Getulio Aurelio: „Ei ole midagi paremat kui olla kodus! Kodu, kallis kodu!”

Martin Tšegodajev rõõmustab: „Hiiul on kohe teine asi treenida ja mängida, kui seda teha võõral väljakul. Mängijad on tundnud Hiiu staadionist juba ammu puudust ja nüüd lõpuks saame end jälle koduselt tunda. Loodan,et ka lumevallid on mänguks ära aetud ning publikule ruumi tehtud, kuna  nende tuge on meil samuti laupäeval vaja.”
 
Giovani Albani, kes pallib Hiiu staadionil esmakordselt, lisab: „Hea on treenida väljakul, mis on meie meeskonnale koduks ning kus juba õige pea alustame ka mängimist. Hiiu staadion on koht, kus saame alati loota oma fännide toetusele ning kus saavad toimuma suured võitlused!”

Et Nõmme Kalju tahab anda suurema panuse Nõmme kogukonda ja kohalikke väärtusi esindatavatesse inimestesse ning seetõttu on kuni 14 aastastele lastele ja pensionäridele uus piletihind kuni hooaja lõpuni 10.- EEK!

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023