Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Kalju noored aitasid U-19 koondisel Horvaatias häid tulemusi saavutada

Horvaatias jõudsid pühapäevaga lõpule Eesti U-19 koondiste EM-valikturniiri 3. alagrupi mängud, mis lõpetati võidukalt.

Kalju noortest oli koondisesse kutsutud kaitsjad Henrik Pürg, Märten Kuusk ja Martin Mägi, poolkaitsjad Sören Kaldma ja Mihkel Ainsalu ning ründaja Peeter Klein. Kõik eelmainitud mängijad teenisid ka korralikult mänguaega, eriti paistis Eesti puhul silma meeskonna kaitsetöö.

Sinisärgid alustasid tugeva Horvaatia vastu, kellele tuli alla vanduda 0:1. Kalju mängijatest oli kirevaim päev Mägil, kes 33. minutil punast kaarti nägi. Algkoosseisu kuulusid veel Pürg, Kaldma ja Klein (vahetati 46. minutil puhkama).

Järgmisena ootas ees vähemalt sama nimekas Türgi, kelle vastu võideldi välja väravateta viik. Eesti algkoosseisu kuulusid Pürg, Kuusk ja Ainsalu, kelle asemel saabus 62. minutil mängu Klein.

Kolmandas ehk viimases mängus saadi esimene võit, kui numbritega 3:0 oldi parem Islandist. Tolle mängu algkoosseisu kuulusid Mägi (vahetati 82. minutil puhkama), Pürg, Kuusk ja Ainsalu.

Alagrupi võitis 7 punkti kogunud Horvaatia. Teisena pääses kevadel toimuvasse Eliitringi 5 punkti kogunud Türgi. Eesti kogus kolmandana 4 punkti positiivse väravate vahega 3:1. Võimalused, et sellest piisab parima kolmanda meeskonnana Eliitringi pääsemiseks, on siiski minimaalsed.

Järelkasvumeeskond Kalju II peab oma järgmise Esiliiga mängu kolmapäeval, kui algusega kell 19.00 Hiiu staadionil Pärnu Linnameeskonda võõrustatakse. Liitu üritusega Facebookis!