Kalju naiskond ja tüdrukute võistkond medalikohtadel

Nõmme JK Kalju osales 27.veebruaril Eesti Vuti Liiga poolt korraldatud jalgpalliturniiril EVL Karikad kahes vanusegrupis – naised ning T98. Mõlemad võistkonnad saavutasid 2.koha.

Turniiril osalenud naiskonnad jagunesid kahte alagruppi. Kalju naiskond sattus ühte alagruppi JK Tallinna Kalevi, SK 10 Premium Tartu II ning JK Sillamäe Kaleviga. Oma alagrupis jäi naiskond teisele kohale, saades viigipunkti Tallinna Kalevilt, võidupunktid SK 10 Premium Tartult ning üllatuskaotuse JK Sillamäe Kalevilt. Kohamängudes mindi vastamisi FC Lootosega, kellelt saadi napp 1:0 võit, mis tagas aga pääsu finaali. Finaalis oli Nõmme Kalju vastaseks FC Tallinna Levadia II naiskond. Kohtumine oli lõpuminutiteni väga elamusterohke, ilma väravateta ja päädis penaltiseeriaga. Seal tuli aga tunnistada vastaste paremust, Kalju naiskond jäi penaltitega alla 2:3. Kahtlemata on ka 2.koht naiskonnale hea tulemus.
 
Naiskonna mängude tulemused
Nõmme JK Kalju – JK Tallinna Kalev 2:2 (Ragne H., Sirle)
Nõmme JK Kalju – SK 10 Premium Tartu II 1:0 (Ragne L.)
Nõmme JK Kalju – JK Sillamäe Kalev 0:1
 
1-4.koha mäng: Nõmme JK Kalju – FC Põlva Lootos 1:0
Finaal: Nõmme JK Kalju – FC Tallinna Levadia II 0:0, pen. 2:3 (Tuuli, Ragne H.)
 
Kalju naiskonna koosseis: Katre Tekkel, Ilona Toots, Marika Soosaar, Sirle Romanenko, Sigrit Järvamägi, Tuuli Pungas, Saara-Merilin Ehman, Teele Vilumets, Kristiina Allos, Rage Hindrimäe, Ragne Hindrimäe, Ragne Liivand, Katrin Tuse, Tiiu Kull, Kärt Kukk.
 
 
Kalju tüdrukute võistkond osales vanuseklassis T98. Võistkondade arv selles vanuseklassis ei olnud suur, osales vaid 3 võistkonda – Nõmme JK Kalju, EVL Rapla ning LNSK Kreštšatik. Ehkki mänguaeg oli vaid 8 minutit ning omavahel mängiti läbi 2 korda, saadi mängulusti piisavalt.
 
Kuna nii mõnigi mängija sai siit oma esimese võistluskogemuse, küsisime Sandralt, kuidas talle esimene võistlus meeldis, millised olid emotsioonid.
Sandra Hansen: Esimesel turniiril oli tore osaleda, samas ka uus kogemus. Turniirile sõites oli ikka väike närv ka, mis aga kadus ära pärast esimest mängu. Turniiriga jäin üldjoontes rahule. Teine koht ikka meeldis ja see, et sai teistega mängida.“
 
Tüdrukute turniiri parima väravavahi tiitli saavutanud Madli Schwitzkowski kommentaar turniirile oli järgmine: "Turniiriga jäin ma väga rahule, meeldis igaljuhul! Kõige rohkem meeldis mul ikka väravas seista aga muidu, et ma üldse platsile sain oli ka üks meeldivamatest ajadest. Parima väravavahi tiitli saamine oli äge saavutus ja ehk neid tuleb veel."
 
T98 mängude tulemused:
EVL Rapla – Nõmme JK Kalju 0:0
LNSK Kreštšatik Lasnamäe – Nõmme JK Kalju 1:1 (Sandra)
EVL Rapla – Nõmme JK Kalju 0:0
LNSK Kreštšatik Lasnamäe – Nõmme JK Kalju 3:0
 
Tüdrukud mängisid kooseisus: Madli Schwitzkowski, Sandra Hansen, Getter Saar, Killu Raja, Kerli Aria, Ann Kaarde, Katariina-Marleen Niineväli, Anette Joandi, Sanna Kruusmaa ning Rebecca Pärtel.
Turniiri tulemused asuvad siin
 

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023