Kalju mängib koduseinteta Viikingite vastu

Laupäeval toimuvas Meistriliiga seitsmendas voorus kohtub Nõmme Kalju võõrsilmängus FC Kuressaarega. Siiski ei ole nõmmekate õnneks vaja ette võtta pikka reisi Saaremaale, kuna kohtumine leiab aset kell 17:00 Sportland Arenal, seega on kohtumine Kalju kohalikele fännidele lähedal.

Hoolimata madalale kohale liigatabelis on Kuressaare kollase ja sinise triibulised saarlased homme kõrgelt motiveeritud, et päästa end eelviimasest tabelireast. Lihtne ei saa laupäeval olema ka üleni valges mängival Kaljul, kel on vaja võtta kindlad kolm punkti, et püüda liigatabelist eespool asetsevaid meeskondi.

Viikingid peavad laupäeval eriti valvsad olema just Jüri Jevdokimovi eest, kuna eelmisel hooajal suutis 22-aastane väravamasin kõigis neljas omavahelises kohumistes saarlaste võrku sahistada. Kokkuvõttes lõi Kalju Kure võrku koguni 10 palli (võõrsil 2:1 ja 5:1 ning kodus 2:1 ja 1:0 võidud).

Getulio Aurelio: "Tuleme sellele mängule kaotuse pealt, aga oleme endiselt enesekindlad. Me ei saa lubada rohkem punktide kaotust. Kuressaarel pole just palju punkte, aga see teebki nad ohtlikuks, peame keskenduma sellele kohtumisele."

Eino Puri: "Tuleb võtta kindlad kolm punkti ja saada ennast tagasi võidulainele. Sillamäe tuleb unustada ja näidata taset. Peab muidugi tunnistama, et see väljak ei lase mängida ilusat ja kvaliteetset jalgpalli, aga anname endast parima ja võtame punktid. Loodan, et fännid tulevad meid toetama Sportlandile."

Nüüdsest ka fännide mängueelsed kommentaarid. Sõna saab talveunest ärganud Nõmme tuntuim asukas, Roosa Panter isiklikult: “Mõnus on enda saba jälle kevadise päikse käes keerutada ning seada sammud põlise Kuressaare kantsi Lilleküla kuntsmuruväljaku poole. Kindlasti tuleb mind tervitama ka kuulus Saaremaa Viiking ja ulatab mulle aupaklikult toobi kasemahla, sest mudilaskoorid laulame sodiks. Saba nimel.

Piletiinfo: Kuni 18-aastastele ja pensionäridele sissepääs 1€, täisealistele 2€

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023