Kalju läheb võidu nimel Tulevikuga lahingusse

Eelmises Meistriliiga 24. voorus, Eesti meister Tallinna FC Levadia vastu väravateta viigi välja pusinud Viljandi Tulevik on näidanud sellel hooajal hambaid kõikidele.

Nõmme Kalju on mulkidega sellel hooajal kohtunud juba kaks korda, esimene kord mängiti hooaja alguses kodusel Hiiu staadionil ja suures lumesajus viiki 1:1. Teine kord võeti omavahel mõõtu Viljandis, kus Kalju võttis tänu Tõnis Kaukverele võitluslikus mängus magusa 2:0 võidu.

Tabeliseis meistriliigas on tihe, medalikohad pole veel paika loksunud, Euro kohad on veel lahti ning iga punkti eest käib suur ja kompromissitu võitlus.

Nõmme Kalju jaoks on käimasolev Meistriliiga hooaeg kulgenud raskelt ja vigastuste rohkelt. Alles teist aastat Meistriliigas pallinud Kalju võitleb siiski südilt edasi ja püsib endiselt medali kursil.

"Mõne mängija lahkumise järel ja paari uue mängija liitumise tulemusel, seal hulgas Nõmme Kalju tippmängija Ingemar Teeveri vigastuselt naasemise järel on meeskond saanud uue hingamise" ütles klubi president Kuno Tehva. "Võtame praegu üks mäng korraga ja keskendume igaks mänguks nagu tegemist oleks mõne finaaliga. Treenerid teevad meeskonnaga kõvasti tööd ja sisekliima on Kaljus hea" lisas Tehva.

Kalju peatreener Getulio Aurelio on otsekohene: "Ütleme otse välja, vajame võitu ja lähme selle nimel lahingusse. Tulevik on ühekorra lumesajuga meilt Hiiul kaks punkti napsanud, teistkorda ei tahaks sellist asja lubada. Kodus Hiiu staadionil peab fännidele rõõmu valmistama ja ilusat mängu näitama."

Eelmise hooaja Meistriliiga parim väravakütt Ingemar Teever lisab: "Katsume väravaid lüüa ja punkte koguda, hooaeg kestab veel kaua ja meil on kõik teed lahti"

Viljandi Tuleviku loots Marko Lelov otsib tasakaalu: "Meil on seoses mõne vigastusega võistkond balansist väljas, kuid see sunnib meid rohkem just kaitses pingutama"

Nõmme Kalju kodumängud on alati meeleolukad, ka seekord esinevad vaheajal JJ Street Dance Company tantsutüdrukud, avatud on Ipanema Rodizio Brasiilia restoranitelk, Lounge Stereo jooginurk ja kohal on vabariigi parim jalgpallipublik!

NB! Club Privé kingib täna, reede õhtul, üritusel Hed Kandi, kahesajale esimesena klubisse tulnud külalisele kingituseks vabapääsme homsele Nõmme Kalju kodumängule.

Lisainfo: www.clubprive.ee

Nõmme Kalju VS Viljandi Tulevik

Laupäeval, 22. augustil, kell 17.00 Hiiu Staadionil
Väljakukohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Marko Leevand ja Neeme Neemlaid
Mängu inspektor: Aleksndr Staruhhin
Mängu meeleolu tagavad: Roosad Pantrid

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023