Kalju jalgpallurid vallutasid Babor Spa

Pärast raskeid lahinguid lätlastega Euroopa Liiga sõjatandril vajasid Nõmme Kalju sõdurite haavad valule leevendust mida pakkus hea meelega Kalju koostööpartner Babor Spa, kes teises võtmes vaadatuna oli Kalju meeste jaoks kui traumapunkt, kuhu tuldi saama abi oma probleemidele, et sealt lahkuda võimsamana kui ei kunagi varem, et alustada uut lahingut.

Nõmme Kalju jalgpallureid tervitasid Spas taaskord tuttavad abivalmis töötajad, kelle poolt pakutud massaaži teenused tervele kehale aitasid meestel lisaks vaimule turgutada ka keha. Terves kehas terve vaim.

Kuhugi ei olnud Spas kadunud ka erinevad vannid mis tagavad maksimaalse lõõgastuse. Valmis oli pandud ka saun ja soolakamber.

"See oli tõesti hea. Konkreetselt minu jalad on nüüd palju rohkem lõdvestunud taaskord, kui varem. Minu lemmikuks oligi taaskord massaažid jalgadele ja seljale, sest seda on mul kõige rohkem ka vaja," kommenteeris taaskordset külastust Foorumi kaubanduskeskuses asuvasse Spasse Nõmme Kalju kaitsepolt Marcio Pimentel.

"Babor Spa, kõik oli nagu tavaliselt… perfektne," jäi kõige pakutavaga rahule teinegi lõunamaa mängumees Alan Arruda.

"Neil on parim teenindus üldse ning mulle meeldib seal käia, alati peale seda on hea lõõgastunud tunne," jätkas kolmandat hooaega Kaljus palliv mees.

"Kui küsida mis oli mu lemmik protseduur siis ma vastan, et kogu kompott. Ma ootan juba uut korda," sõnas Alan Arruda.

Babor Spa on luksuslik päevaspaa Tallinna kesklinnas Foorumi majas. Spasse on oodatud inimesed, kes hindavad kõiges kvaliteeti ja väärtustavad oma aega. Eesmärgiks on pakkuda ka kõige nõudlikumale kliendile erilist võimalust unustada oma igapäevakohustused ning tulla ja usaldada end päevaks või pooleks Babor Spa asjatundjate hoolde.

Loomulikult saate siin nautida ka vaid üht valitud hooldust, mille tegemisel kasutatakse tunnustatud Saksa kosmeetikafirma Babori spaatooteid. Babori kaubamärk on tuntud juba üle 50 aasta ja tooted kasutusel maailma erinevais paigus.

Babor Spa asub foorumi kaubanduskeskuses Narva mnt 5. Nõmme Kalju jalgpalliklubi tänab Babor Spad taaskord meeldiva võimaluse eest lõõgastuda.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 1 1 0 0 6:0 3
2 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 1 1 0 0 3:0 3
3 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 1 1 0 0 2:0 3
4 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
7 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
8 FC Nõmme United FC Nõmme United 1 0 0 1 0:2 0
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 1 0 0 1 0:3 0
10 FC Kuressaare FC Kuressaare 1 0 0 1 0:6 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023