Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Kalju ja Flora leppisid viiki

Nõmme Kalju FC mängis täna hommikul hooajaeelse kontrollkohtumise Tallinna FC Flora vastu, kus tehti 1:1 viik.

Kalju rivistas ülesse üsnagi tugeva koosseisu, kus anti võimalus ka noortele: vasakkaitsja Henrik Pürg ja ründaja Robert Kirss alustasid algkoosseisus, vahetusest sekkusid veel teisel poolajal äärekaitsja Hindrek Ojamaa ning poolkaitsja Mihkel Ainsalu.

Testitavatest olid mängimas keskpoolkaitses Karl Mööl ja Fabio Prates ja ründaja all Hidetoshi Wakui. Mängust jäi eemale Reginald.

Tarmo Neemelo ja Tarmo Kink sekkusid mängu teise poolaja alguses, Ojamaa ja Ainsalu vahetati sisse ca 20 minutit enne kohtumise lõppu. Esimesel poolajal vigastada saanud Damiano Quintieri asemel sekkus mängu Janar Toomet.

Kohtumise avavärava lõi 21. minutil Maksim Gussev ning Kalju kasuks viigistas seisu Janar Toomet, kes palli kindlalt Flora väravavaht Stanislav Prinsi selja taha lõi. Mänguliselt oli esimesel poolajal üle FC Flora ning teisel Kalju FC.

Kalju peab oma järgmise mängu 14. veebruaril, kui sõidetakse külla Soome FC Lahtile.

08.02. kell 10.00 EJL-i sisehallis  (turniiri V voor)

Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC 1:1 (1:1)
21. Maksim Gussev – 42. Janar Toomet

Kalju koossseis: Vitali Teleš, Tihhon Šišov, Alo Bärengrub, Jorge Rodrigues, Henrik Pürg; Karl Mööl, Fabio Prates, Allan Kimbaloula, Damiano Quintieri; Hidetoshi Wakui, Robert Kirss.

Varus: Richard Aland, Hindrek Ojamaa, Janar Toomet, Mihkel Ainsalu, Tarmo Kink, Tarmo Neemelo.