Kalju edenes karikasarjas järgmisse ringi

Juba teist kohtumist järjest näitas Nõmme Kalju meeskond hämmastavat stabiilsust, kui kirjutati enda arvele juba teine 10:0 võit mõne päevase vahega. Teisipäeva õhtupoolikul kohtuti Hiiu staadionil Eesti Karika 1/64 finaalide kohtumises Kernu Kadaka meeskonnaga, kus külalistele sõnaõigust ei jäetud.

Juba 2. minutul viis mängus hat-tricki teinud Felipe Nunes kodumeeskonna juhtima. Temale sekundeerisid väravalöömises veel Tõnis Kaukvere, Risto Kägo, Rafael, Vitali Šuhanau, Ingemar Teever ning kaks tabamust vormistanud Alan Arruda. Terve teise poolaja oli Nõmme Kalju sunnitud mängima arvulises vähemuses, kuna mängu 41. minutil teenis punase kaardi Pantrite äärekaitsja Risto Kägo. Mängupilti see eemaldamine ei mõjutanud, pigem vastupidi, sest III liigas pallival Kernu meeskonnal oli teine poolaeg suuri raskusi palli oma väljakupoolelt puhtaks löömisega.

Teistes, seni lõppenud karikasarja avaringi kohtumistes üllatusi pole sündinud ja kõik Meistriliiga meeskonnad on kindlalt järgmisse ringi edenenud. Nõmme Kalju II peab oma karikamängu 29. juuli, kui Pärnus kohtutakse sealse WC Guwalda meeskonnaga, kes hoiab IV liiga läänetsoonis viimast kohta. Kalju III pääses järgmisse ringi ilma mänguta, kuna nende vastane Kiviõli Tamme Auto II loobus kohtumisest.