Kalju edenes järgmisse ringi

Eesti karikavõistluste 1/32 finaalide kohtumises alistas Nõmme Kalju kindlalt Tallinna JK Kotkad ja ootab oma järgmise ringi vastast paarist Tulevik II – FC Twister.

Hiiu staadionile kogunenud 166 pealtvaatajat ei pidanud pettuma, sest Nõmme kalju näitas ilusat mängu ja edenes 6:0 võiduga karikavõistluste 1/16 finaalidesse. 2 väravat said enda arvele Kalju ründetuus Ingemar Teever ja Miroslav Rõškevitš. Ühe tabamuse autoriteks olid Tõnis Kaukvere ning Murilo Maccari.

Esimest väravat tuli oodata 23 minutit, ennem, kui Ingemar Teever realiseeris läbisöödu ja viis kalju kohtumist juhtima. 2:0 eduseisu tagas kodumeeskonnale Miroslav Rõškevitš, kelle suurepärane vindiga kauglöök maandus vastaste värava ristnurgas.

Teisel poolajal kostitati külalisi veel vastuseta nelja väravaga ja kindlustati sellega koht järgmisse ringi. Tõele au andes, peab märkima, et Kotkad andsid Kaljule siiski kõva lahingu ja midagi liiga kergelt meistriliiga meeskonnale ei kingitud.

Oma järgmise karikavõistluste kohtumise peab Kalju 2. septembril, kui vastaseks on eeldatavasti Viljandi Tuleviku duubelmeeskond. Ka see mäng leiab aset Hiiu staadionil.