Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 867

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/themes/fcunited/theme-specific/theme-tags.php on line 883

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt120756/domeenid/www.jkkalju.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Kalju 2003 võitis Aastalõputurniiri võimsalt!

Nõmme Kalju 2003 noortegrupi treenerid Mikk Haavistu ja Kristen Viikmäe võivad uhked olla, kuna nende juhendatav võistkond võitis D2 noormeeste vanusegrupi.

Alagrupimängud lõpetati kolme võiduga, alistades FC Flora 4:0 (Oliver Jürgens 2, Georg Martin, Hardi Hakk), Tallinna Sparta 2:1 (Oliver Jürgens 2) ning Tallinna Kalevi taas tuttavate numbritega 4:0 (Valter Pärn, Oliver Jürgens 2, Hardi Hakk).

Poolfinaalis tuli vastaseks Viimsi MRJK, kes alistati Martin Morris Adusoo väravast 1:0 ning finaalis näidati juba võimsat üleolekut 5:0 skooriga Kiviõli Irbise üle, kelle vastu lõi Oliver Jürgens 2 ning Martin Morris Adusoo 3 väravat.

Suurimaks väravalööjaks tuli Oliver Jürgens 8 väravaga ning parimaks mängijaks Martin Morris Adusoo.

Nõmme Kalju FC 2003 koosseis: Hardi Hakk, Sven Kristen Marnot, Martin Morris Adusoo, Oliver Jürgens, Valter Pärn, Reno Feliks Lindvere, Kirill Sergejev, Kevin Tiitso, Georg Martin.
Treenerid: Mikk Haavistu, Kristen Viikmäe

Veel Nõmme Kalju võistkondade tulemusi Aastalõputurniirilt:

Tütarlaste B-klassi alagrupimängudes alistas Kalju võistkond 2:1 FC Flora II ning FC Levadia, Viljandi JK Tulevik/SK Tääksi ning Põlva Lootose vastu kaotati. Alagrupis saadi sellega neljas koht.

Tulemused:

8:30 A Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Levadia 0:3 (Anna Kulijeva 2, Alina Terebunskaja)
9:30 A Tallinna FC Flora II – Nõmme Kalju FC 1:2 (Cristina Land – Anett Kadastu, Leenu-Marie Kuusemets)
10:30 A Nõmme Kalju FC – Viljandi JK Tulevik/SK Tääksi 0:1 (Brita Maasik)
12:45 A Põlva FC Lootos – Nõmme Kalju FC 1:0 (Ave-Lii Laas)

Nõmme Kalju FC: Anett Kadastu, Hanna-Marii Kaljas, Laura Jaansen, Brigitta Hansen, Lisete Tammeveski, Elerin Pärjasaar, Leenu Marie Kuusemets, Marjonella Uudeküll, Carmen Kaidi Jõeleht, Mary-Ann Tammiste.
Treener: Getulio Aurelio Fredo.

Tüdrukute C-klassi turniiril näitas väga head minekut Kalju võistkond, kes alagrupimängudes teenis kaks võitu ja ühe kaotuse, pääsedes alagrupist edasi. Kohamängus jäädi TJK Legionile alla, kuid 3.-4. koha mängus saadi FC Elva üle 2:1 võit.

Tulemused:

11:56 A Nõmme Kalju FC – Lõuna-Läänemaa JK 1:0 (Samantha Aleksandra Žurkin)
12:48 A Suure-Jaani United – Nõmme Kalju FC 6:1 (Kendra Katrina Könnel 2, Kristiina Aria 2, Chrystal King, Mari-Liis Lillemäe – Frederika Frey)
13:14 A Nõmme Kalju FC – JK Kuusalu Kalev 5:0 (Frederica Frey 2, Carmen Kaljula, Samantha Aleksandra Žurkin, Silvia Säinast)

Poolfinaalid:
14:19 B1 TJK Legion – A2 Nõmme Kalju FC 3:1 (Diana Stjoba, Evelin Šilina, Anita Karatšintseva – Nora Anete Müller)

14:32 III-IV koha mäng FC Elva – Nõmme Kalju FC 1:2 (Helena Pallon – ov. Annaliis Täheväli, Killu Raja)

Nõmme Kalju FC: Carmen Kaljula, Frederika Frey, Nora Anete Müller, Samantha Aleksandra Žurkin, Katriliis Kaasik, Silvia Säinats, Killu Raja, Katariina Marleen Niineväli, Helena Elister, Sanna Kruusmaa, Tiiu Mirjam Tuimann.
Treener: Aleksandr Žurkin.

Nõmme Kalju fännid Roosad Pantrid mängisid ühe päeva jooksul nii Rahvaliiga kui ka fänniturniiril. Rahvaliiga alagrupis teeniti võit ja kaks viiki, mis andis tulemuseks alagrupis teise koha. Kohamängudele pääsesid vaid alagruppide võitjad.

Tulemused:

8:15 A JK Roosad Pantrid – Maxima KinGZ 0:0
9:00 A JK Roosad Pantrid – FC Ajax United +:-
10:00 A JK Terav Sats – JK Roosad Pantrid 1:1 (Rannar Adamson – Priit Läänesaar)

Fänniturniiri alagrupiturniiril teeniti viigi kõrvale kolm kaotust, kuid laululahing aitas Roosad Pantrid Alagrupist edasi, kus jäädi alla Paide LM fännidele.

Tulemused:

16.10 Roosad Pantrid – Koeru JK fännid 0:0
17.26 Rakvere Pullid – Roosad Pantrid 3:1 (Mattias Kivisto, Hendrik Anderson, Kaarel Korsten – Mihkel Viinalass)
18.22 Jalgpallihaigla – Roosad Pantrid 3:0 (Antti Ventsel 2, Kert Paidre)
19.18 Viies Sektor – Roosad Pantrid 2:0 (Ariko Kielas, Kert Rannu)

Roosade Pantrite koosseis fänniturniiril: Mario Tromp, Georg Mirek King, Rene Rosmann, Aivar Rosmann, Ragnar Erik, Tomáš Urban, Ott Mõtshärg, Margus Martin, Urmas Pardane, Priit Riisman, Lauri Piigert, Risto Peterson, Maikl Mätas, Johannes Tammaru, Mihkel Viinalass.

Tütarlaste D-klassi turniiril teeniti alagrupis kolme kaotuse kõrval ühe võidu ning alagrupis teeniti sellega neljas koht.

Tulemused:

8:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Ajax 0:0
9:05 Nõmme Kalju FC – Suure-Jaani United 0:3 (Elisabeth Laisaar, Karina Elias, Raneli Sonk)
9:57 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK 0:1 (Søs Maria Kristensen)
10:49 FC Elva – Nõmme Kalju FC 3:0 (Kelli Liivat, Alex-Sandra, Piiroja, Christina Vink)

Nõmme Kalju FC: Katariina Järve, Elisabeth Linde, Belinda Berendson, Els Ehtel Jaanisoo, Hanna Daylor Mülle, Rahel Vard.
Treener: Aleksandr Žurkin.

Naiste Esiliiga, II liiga ja rahvaliiga turniiril teenis Kalju ühe viigi kõrvale kaks kaotust ning teenis sellega alagrupis neljanda koha.

Tulemused:

15:15 B Nõmme Kalju FC II – KSK FC Štrommi 0:1 (Anita Karašintseva)
18:15 B FC Kuressaare – Nõmme Kalju FC II 0:0 10. minutil ei realiseerinud Birjo Rasmussen (Kalju) penaltit
20:15 B Nõmme Kalju FC II – Tallinna FC Flora II 0:2 (Helen-Triin Lõhmus, Kaire Tekku)

Nõmme Kalju FC II: Janeli Jaansen, Birjo Rasmussen, Liis-Marii Männimägi, Madli Schwitzkowski, Brigitta Hansen, Kätlin Ojapõld, Caroly Kaljumäe, Gertrud Alatare.
Treenerid: Getulio Aurelio Fredo

Meeste III liiga esimese turniiri alagrupimängudel kestis Nõmme Kalju III turniir alagrupiturniiri jagu, kaotades Vändra Vaprus II, Eestimaa Kasakatele ja SK Tääksile.

Tulemused:

15:15 A Vändra JK Vaprus II – Nõmme Kalju FC III 2:0 (Indrek Oja, Jaanus Jõulu)
16:00 A SK Eestimaa Kasakad – Nõmme Kalju FC III 2:1 (Aleksandr Košelev, Vjatšeslav Smirnov – Mait Uusmäe)
17:15 A Nõmme Kalju FC III – SK Tääksi 0:3 (Rasmus Alles (2), Sten Kase)

Nõmme Kalju FC III: Oliver Süvari, Endre Rannaste, Kristen Viikmäe, Sander Talviste, Mait Uusmäe, Silver Hansen, Kristo Rämson, Karl Arulaid, Martin Melnikov, Margus Reinaru, Erkki Vaheoja, Kaido Hermat.
Treener: Fredo Getulio Aurelio

Noormeeste C1-klassi turniiri alagrupimängudel teenis Kalju võistkond ühe võidu, viigi ja kaotuse, mis andis alagrupis kolmanda koha.

Tulemused:

8:00 A Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Levadia 1:1 (Mathias Ranna – Raul Arestegui)
11:00 A Tallinna JK Legion – Nõmme Kalju FC 4:1 (Erik Tselenko 2, Nikita Komissarov, Aleksei Urlik – Ralf Murumaa)
12:00 A Nõmme Kalju FC – SK Tääksi 3:2 (Edvin Kin 2, Edgar Krõžanovski – Ainar Vainaru, Reiko Männik)

Nõmme Kalju FC: Oskar Miller, Villem Reimann, Kenner Talisainen, Edgar Krõžanovski, Alex Matthias Tamm, Edvin Kin, Karl Kristjan Sander, Ralf Murumaa, Mathias Ranna, Hubert Hakk, Hermann Armulik.
Treener: Peeter Kusma

Noormeeste C2-klassi turniiri alagrupimängudes sai Kalju võistkond kirja kolm kaotust, lõpetades alagrupis neljandal kohal.

Tulemused:

8:00 A Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 2:1 (Daniil Petrunin 2 – Stefan Grahv)
11:00 A Kohtla-Järve JK Järve – Nõmme Kalju FC 1:0 (Artjom Gussev)
13:00 A Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:4 (Otto Gregor Tagapere, Anton Krutogolov (2), Roland Jodis)

Nõmme Kalju FC: Eric Jakobson, Stever Pedriks, Oliver Savolainen, Martin Bode, Remy Puussepp, Richard Risrkok, Kaspar Simmermann, Stefan Grahv, Hugo Pihl, Rasmus Neljand, Eric Hermaküla, Karel Tummeltan.
Treener: Kristen Viikmäe

Nõmme Kalju duubel osales Esiliiga turniiril, kus nelja kohtumise peale jäi punktiarve avamata, mis andis kohaks neljanda tabelirea.

Tulemused:

15:40 B Nõmme Kalju FC II – Rakvere JK Tarvas 0:4  (Joonas Ljaš 2, Alari Aunapuu, Taavi Trasberg)
17:20 B Tallinna FC Infonet II – Nõmme Kalju FC II 2:0 (Anton Aristov 2)
18:20 B Nõmme Kalju FC II – Kiviõli FC Irbis 1:3 (Mark Dubinin – Maksim Babjak, Vladislav Tšurilkin 2)
21:00 B Tallinna FC Levadia II – Nõmme Kalju FC II 4:0 (Kaspar Mutso, Kirill Davidenko, Kristjan Prunn, Mart Paul Preiman)

Nõmme Kalju FC II: Sten Marten Vahi, Henrik Kummer, Kert Krusel, Mark-Erik Kodar, Eddie Ever, Anti Karumaa, Madis Villems, Peeter Klein, Johannes Mille, Taimo Nurmetu, Mark Dubinin, Johan Tõugjas.
Treenerid: Zaur Tšilingarašvili, Kaupo Margusonov

Nõmme Kalju naiskond osales Expert liiga turniiril, kus alagrupis jäi nelja kohtumise järel punktiarve avamata ning lõpetati viiendal kohal.

Tulemused:

9:00 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 3:0 (Aljona Sasova, Stanislava Russakova, Ljubov Maksimova)
9:40 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK 0:3 (Anastasia Morkovkina 2, Kristina Bannikova)
10:40 Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN – Nõmme Kalju FC 1:0 (Cathreen Selgis)
11:40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:1 (Liis Pello)

Nõmme Kalju FC: Sarah Brigitta Kasemaa, Maarja Virula, Laura Jaansen, Laura-Liis Tamm, Hanna-Marii Kaljas, Sandra Hansen, Mari Teppan, Anett Kadastu, Jana Pipar, Maria Orav, Anette Rõõmussaar.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 13 10 2 1 32:4 32
2 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 13 8 1 4 21:12 25
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 11 7 3 1 25:11 24
4 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 13 6 4 3 24:17 22
5 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 13 4 3 6 14:20 15
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 11 3 3 5 16:25 12
7 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 11 3 3 5 13:14 12
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 11 3 2 6 10:18 11
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 11 1 3 7 9:30 6
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 11 1 2 8 5:18 5

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023