Ingemar Teever valmistub comeback´iks

Nõmme Kalju ründetuus Ingemar Teever on taastumas pikast vigastusepausist ning on alustanud treeninguid Kalju esindusmeeskonnaga, kuid selle ajani millal ta jälle väljakule jookseb läheb veel veidikene aega.

"Jah ma teen juba trenni esindusmeeskonnaga, kuid siiski reaalselt koos me veel ei treeni. Ma siin rohkem jooksen ning teen kergemaid asju palliga," tutvustas hetkeseisu Meistriliiga eelmise hooaja suurim väravakütt.

"Kõik on hetkel algusfaasis, kiireid ja äkilisi liigutusi minu poolt veel ei näe, samas saan sirgjooneliselt spurti teha. Elementaarseid asju saan samuti teha kuid mängulistes harjutustes veel ei osale," jagas omi mõtteid Teever, kes eelmisel hooajal põrutas Meistriliigas 23 väravat.

Kalju meeskonna peatreener Getulio Fredo oli silmnähtavalt õnnelik Teeveri liitumise üle meeskonnaga:" Ingemar on hea mängija, kes suudab üksi mängu ära teha, ta on liider, kes toob endaga kaasa positiivsuse ning ta on meeskonna muude mängijate seas kõrgelt hinnatud. Tema sõna maksab."

"Ingemari praeguseks põhieesmärgiks on joosta ning saada tagasi pallitunnetust. Järgmisest nädalast tuleb ta arvatavasti ka Piritale trenni juba. Pallikontrolli saamine on praeguses faasis ülitähtis, sest sellega tuleneb ka enesekindlus," lausus lõpetuseks brasiilane.

Ingemar ise sõnas lõpetuseks, aga järgnevat: "Eurosarja kohtumisteks üritan ma jõuda tippvormi, kui tagasilöööke ei ole ja põlv paraneb. Fännid, teie aga hoitke pead püsti, küll need väravad ka tulema hakkavad ja ma usun, et me suudame teile pakkuda veel sellel hooajal midagi ilusat."

Ingemar Teever tegi kaasa eelmisel hooajal Kalju särgis 35 kohtumises ning lõi 23 väravat. Kaljus on mees mänginud lisaks eelmisele hooajale ka varemgi, kui noore pallurina kuulus ta meeskonda ka aastail 1997/1998.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 1 1 0 0 6:0 3
2 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 1 1 0 0 3:0 3
3 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 1 1 0 0 2:0 3
4 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
7 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
8 FC Nõmme United FC Nõmme United 1 0 0 1 0:2 0
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 1 0 0 1 0:3 0
10 FC Kuressaare FC Kuressaare 1 0 0 1 0:6 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023