Indrek Zelinski Hiiu staadionil

Kuna Anders Süvaril ei olnud võimalik möödunud nädalal kahte treeningut läbi viia, siis juhendas ühel neist asendustreenerina Nõmme Kalju naiskonda Indrek Zelinski. Alljärgnevalt on võimalik lugeda, kuidas jäid mõlemad asjapooled treeningul tehtu ning üksteisega rahule.

Indrek Zelinski kommenteerib: „Mul oli ainult asetäitja roll, kuna naiste peatreenerit polnud ja paluti tulla. Naistega jäin rahule, tublid olid. Väljak oli libe ja ilm külm aga vaatamata sellele said nad harjutustega suurepäraselt hakkama ja poolteist tundi möödus minu jaoks väga kiiresti. Soovin Nõmme Kalju naiskonnale edu Esiliigas ja külastan tuleval hooajal kindlasti ka nende kodumänge.”

Poolkaitsja Saara-Merilin Ehman jagab oma muljeid: “Zelinski trenn oli tore vaheldus ja üldiselt jäin sellega rahule. Tegime teistsuguseid harjutusi kui Andersiga. Tempo oli hea, kogu aeg toimus midagi – oli näha, et trenn oli korralikult ette valmistatud. Zelinski ise tundus olevat väga sõbralik ja sümpaatne inimene. Jäi igas olukorras rahulikuks, õpetas ja motiveeris. Halb ja harjumatu oli see, et meid oli nii vähe. Paljud on haiged. Aga üldiselt on meil alati lõbus. Nende naistega ei hakka kunagi igav ja ma sain trennist väga hea emotsiooni, nagu alati.”

Kapten Ilona Toots võtab sündmused ja emotsioonid kokku järgnevalt: “Magusal reede õhtul ei pidanud Indrek Zelinski paljuks seada sammud Hiiu staadioni poole, et anda vabast tahtest varbaidnäpistava pakase käes ja jäisel platsil Nõmme Kalju naiskonnale üks oma käekirjaga treening.
 
Eelneval päeval oli meid samuti juhendanud külalistreener – Eesti rannajalgpalli koondislane ja kapten Andreas Aniko. Ta pani peale oma tempo ning utsitas naiskonda tegema kõike kiiremini, kui me tavaliselt harjunud oleme. See ka õnnestus ja meil oli lõbus!
 
Indrek Zelinski näitas end äärmiselt rahuliku, tasakaaluka, variatsiooniderikka ja sõbralikuna ning õigustas igati meie ootusi ja lootusi! Ta isegi koristas meie järel markerid ja pallid ning lükkas paika väravad – tõeline džentelmen! Kahjuks olime meie ise suhteliselt puised ja uimased, seda arvatavasti tingituna reede õhtust ja äärmiselt libedast väljakust. Õnneks ei tõmmanud see toreda külalise tuju alla ja trenn läks libedalt ning ühtlase tempoga algusest lõpuni. Kiitus Indrekule, kes vähemalt kuuldavalt ei kirunud naiste ja jalgpalli keerulist seost.

Ei saa öelda, et stiililt oleks see treening väga palju erinenud meie oma treeneri, Anders Süvari visioonist ning see on ju talle ainult komplimendiks! Kindlasti on Indrek Zelinskil tohutult palju kogemust ja häid ideid, kuidas seda edasi anda. Sellised katsetused annavad ka talle kinnitust oma tugevatest külgedest ning asjadest mida on veel  vaja lihvida.
 
Treeningu lõppedes tõttasid naiskonna liikmed sumisedes riideid vahetama – kehalt toonuses ja tuju hea. Olen kindel, et paremate tingimuste puhul kordaksime hea meelega sellist üritust. Sest igal treeneril on oma käekiri ning sellega kohandumine tuleb vaid kasuks – andekus ja loovus toetubki võimele kohanduda uute oludega. Ma arvan, et mitte ainult minule avaldas erilist muljet treener Indreku enesevalitsus ja rahu.
 
Aitäh veelkord Indrek Zelinskile, kõigile naiskonna liikmetele, kes kohal olid ja eraldi kiitus Sigritile – tänu kellele me  üldse Indrekuga kokku saime!”
 
Vaata ka galeriid kogu treeningust!

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 6 6 0 0 23:1 18
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 6 4 1 1 14:7 13
3 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 6 4 0 2 12:7 12
4 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 6 3 2 1 12:8 11
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 6 2 2 2 9:5 8
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 6 2 0 4 8:19 6
7 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 6 1 3 2 8:11 6
8 JK Narva Trans JK Narva Trans 6 1 1 4 7:20 4
9 FC Nõmme United FC Nõmme United 6 1 1 4 3:10 4
10 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 6 1 0 5 6:14 3

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023