Fotografeerimisest Kalju kodumängudel

Nõmme Kalju peab vajalikuks vastata ajakirjanduses ilmunud vääriti tõlgendamisele ja mõistmisele fotografeerimisest puudutavatele küsimustele meie kodumängudel ja annab omapoolse selgituse.

Kalju ainuke palve fotograafidele on, et ka meie saaksime kasutada oma galeriides pilte, mis tehtud meie kodumängudel. Me ei soovi konkureerida erinevate väljaannetega ajakohases uudisväärtuses antud mängu piltidega ja oleme kokkuleppel nõus pildid avaldama hiljem.

Nende aastate jooksul oleme teinud suuri kulutusi, et olla nähtavad ja atraktiivsed.Me oleme teinud ponnistusi oma kodumängudesse ja investeerinud, et olla kajastatavad. Sellega oleme pakkunud fotograafidele leiba. Nõmme Kalju eesmärk ei ole piltnikelt võtta nende töö, pigem vastupidi.

Pakume fotograafidele juurde ühe väljundi nende piltidele. Alati on võimalik fotodele lisada fotograafi nimi ja viide tema kontaktile.
Nõmme Kalju koduleht on kõige külastatavam jalgpalliklubide seas ning läbi selle võimalik ka ennast ja oma väljaannet reklaamida. Ehk saada oma piltidele lisaväärtus ja pakkuda pilte, mis muidu ei jõuakski jalgpallisõbrani.

Ajakirjanduses on ilmunud väärinfo, nagu Nõmme Kalju võiks kasutada fotosid telereklaamides, välimeedia kampaaniates jne. See ei vasta tõele. Nendel juhtudel teeme seda vaid fotograafi eriloaga, ehk maksame nende piltide eest.

Paljud piltnikud ei ole näinud selles probleemi, et nende fotod  saavad lisaväärtuse ja läbi jalgpalli populariseerimise ka ennast nähtavaks teevad. Võidavad kõik – fotograaf, klubi ja jalgpall tervikuna.
Kõikide tingimuste osas on alati võimalik läbirääkida ja leida pooli rahuldavad lahendused.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 1 1 0 0 2:0 3
2 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
4 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
5 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 1 0 0 1 0:2 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023