Felipe Nunes purustas Tartu Tammeka

Nõmme Kalju superstaar Felipe Nunes leidis tänases kohtumises Tartu Tammeka vastu taaskord väravasoone üles ning kostitas vastaseid nelja vastuseta jäänud väravaga. See oli 2009. aastal Felipele ühtlasi juba ka teiseks korraks lüüa ühes mängus korraga neli väravat, eńne Tammekat skooris ta neli korda ühes mängus kevadel Türi Ganvixi vastu.

Vihmasel laupäeval mängu vaatama kogunenud 346 pealtvaatajat nägid pärast avavilet alanud kohtumises vägagi võitluslikku mängu, kus juhtohjad haaras enda kätte kodusel Hiiu staadionil mänginud Kalju.

Tammeka üritas kiirelt nõelata mõningate vasturünnakutega, kuid domineerivam külg oli siiski kodumeeskond, kes asus kohtumist juhtima 21. minutil, kui mänguvahendi saatis vastaste väravavahi Mait Toomi selja taha päevakangelane Nunes.

Nõmme meeskonnas oli vüimalusi skoori teha veel paljudel, ohtlike olukordadeni jõudsid Marcio Pimentel, Miroslav Rõškevitš, Alan Arruda, kui ka keskväljal kombineerinud Janar Tükk ja Murilo Maccari.

Kuna esimesel poolajal rohkem väravaid ei nähtud mindigi poolaja pausile Kalju minimaalses eduseisus.

Teine poolaeg jätkus täpselt sealt, kus esimene pooleli jäi, ehk siis Kalju survega. Felipe sai võimalusi nii kaugelt, kui lähedalt ning realiseeris teise poolajaga veel kolm võimalust, tuues tabloole lõppseisuks 4:0.

Eesti Meistriliiga väravaküttide edetabelis on Felipe Nunes nüüd teisel kohal olles 14 mängust löönud 11 väravat.