FC Kuressaare vs. Nõmme Kalju

Eesti jalgpalli meistrivõistluste 4. voorus kohtuvad FC Kuressaare ja Nõmme Kalju. Mäng toimub ilmaolude sunnil Tallinnas, Sportland Arenal.

Möödunud hooajal võitis Kalju Kure vastu kolm kohtumist tulemustega 1:2, 6:1 ja 1:0. Neljanda nõmmekate ja saarlaste vahelise mängu tulemus mäletatavasti tühistati. Kalju on jätnud eelmise vooru kaotuse Levadiale minevikku ning on valmis korralikuks võitluseks, mida FC Kuressaare kindlasti ka pakub.  Juba möödunud hooajal näidati, et suudetakse ka kindlatelt favoriitidelt punkte röövida – minimaalse 1:0 tulemusega alistati nii FC Flora kui ka Sillamäe Kalev. Seni on käesoleval hooajal FC Kuresaare kujunenud vastastele parajaks pähkliks. Esimeses voorus asuti Tartu Tammeka vastu 2:0 juhtima ning alles viimase 20. minutiga lasti endale kolm kaotuse toonud väravat lüüa. Järgmises mängus võeti aga punkt Levadia enda vastu viigistades 1:1. Viimati mängiti Narva Transiga, kel ei õnnestunud 90 minuti jooksul saarlaste väravat lahti muukida. Alles üleminutitel realiseeritud penalti tõi piirilinna klubile napi 1:0 võidu. Kalju teisipäevane eesmärk on siiski mitte korrata eelpool mainitud klubide keerulist teed ning võtta kolm võidupunkti võimalikult veenvalt!

Peatreener Getulio Aurelio: „Möödunud laupäev ei olnud Kaljule hea päev, kuid see on nüüd minevikus. Midagi ei saa enam muuta. Peame nüüd keskenduma FC Kuressaarele. Vaatamata saamata jäänud võitudele on kõigile senistele vastastele – Tammekale, Levadiale ja Transile – valmistatud korralikult peavalu. Saab olema väga raske mäng, kuna nad tulevad oma hooaja esimeste võidupunktide järele. Me tahame aga hüvitada oma eelmise nädala kolme punkti kaotamist.”

Karel Voolaid: “Nüüd ei tohi nurka norutama jääda – peame kiirelt unustama eelmise mängu, tegema õiged järeldused ja ennast järgmiseks kohtumiseks korralikult häälestama! Teisipäeval ootab meid ees kaitses hästi organiseeritud meeskond. Peame mängima enesekindlalt ja tõestama Kalju poolehoidjatele, et võistkonnal on sisu!”

Ründaja Anti Kõlu ütleb: „Viimane mäng tuleb unustada ning Kure alistada, et naasta jälle võitudele ning võtta meile kuuluvad 3 punkti.”

Kaitsja Martin Tšegodajev: „Mäng Levadiaga tuleb  ära unustada ja edasi minna. Ei tohi pead norgu lasta ja tuleb olla positiivne. Peame keskenduma nüüdsest Kuressaarele, keda ei saa alahinnata ja kes on eelnevates kohtumistes näidanud väga head vastupanu. Juhul kui me ei keskendu piisavalt, saab mäng kindlasti raske olema. Kindel on aga see, et 3 punkti on meile kohustuslikud.”

Kohtumine algab Sportland Arenal kell 18:45.

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 FC Nõmme United FC Nõmme United 0 0 0 0 0:0 0
2 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
3 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
4 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
5 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 0 0 0 0 0:0 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023