Esimene medal Kalju Laagri trofeedekappi!

Nõmme Kalju Laagri 00 grupp saavutas Tallinna MV II etapil 3. koha ning III etapil oma senise ajaloo parima koha võistlustelt, 2. koha. Kuna Tallinna MV toimusid kolme etapi raames ja Kalju poisid esimesel etapil ei käinud, siis sarja kokkuvõttes tuli siiski leppida 5. kohaga, kuid sellest hoolimata on poisid täis sportlikku viha ning tahtmist ennast järgnevatel võistlustel veelgi paremast küljest näidata.

Nii kolmandal kui ka teisel etapil käidi kahe võistkonnaga, kuna igapäevaselt osaleb grupi treeningutel 23 poissi. Kui II etapil pidid nooremad ja kogenematumad poisid leppima 8. kohaga, siis eile toimunud etapil tegid ka nemad sammukese edasi ja lõpetasid 7. kohal. Sellesse võistkonda kuulusid: Kenner Talisainen (C), Aleks Moistus, Mihkel Erik Riid, Erik Daniel Gabor, Erik Verner Vaikla, Karl Udras, Ramon-Anders Janson, Markus Miller ja Kris David Teinveld. Poisid olid väga tublid ja väärivad oma jõupingutuste eest tunnustust!

Kahe etapi kokkuvõttes eespool lõpetanud ning läbi aegade meie treeningrühma kahe parima tulemuse eest hoolitsenud poisid alustasid viimast etappi 1-3 (Raskus Oiso) kaotusega Operi JK vastu. Sellest mängust tehti omad järeldused ning juba järgmises mängus alistati Kiili JK Kalev tulemusega 4-0 (Rasmus Oiso 3, Dannar Pärtel). Sellest mängust said poisid positiivseid emotsioone ning järgmises mängus oldi oma vastaste vastu veelgi armutumad, kui PSK Alexela alistati 5-0 (Rasmus Oiso 3, Mattias Ranna 2). Poolfinaalis tuli vastu Tallinna JK Kalev, kellega kohtuti ka II etapil samas järgus. Tookord tuli võtta vastu valus kaotus penaltiseerias, peale mängu mis oli lõppenud 0-0. Ka seekord ei suutnud 13 mänguminutit meeskondi eraldada ja 1-1 seisult siirduti taaskord penalte lööma. Seekord naeratas õnn siiski Kalju poistele ning nii liigutigi esmakordselt finaali, kus vstaseks oli alagrpiturniirilt tuttav Operi JK. Kahe eelneva etapi ainuvalitseja oli finaali eelselt suursoosik, kuid Kalju poisid võitlesid vapralt ja normaalaeg lõppes 0-0 ja teist mängu järjest tuli mängu saatus otsustada penaltiseerias. Kahjuks ei suutnud poisid teistkordselt närvi hoida ning sisse lipsas kaks eksimust ja nii jäädigi auhinnalisele II kohale, millest kohapeal ei saadud nii suurt naudingut, kui oleks võinud, kuid kui poisid tagantjärgi võistlusi meenutavad, siis on nad oma hinnangutes kindlasti positiivsed ja rõõmsad, et nii kaugele jõudsid. Järgmisel aastal oleme veelgi tugevamatena tagasi! Võistkonna koosseis: Karl Konrad Valtin (C), Rasmus Oiso, Dannar Pärtel, Mattias Ranna, Rode Robert Tedrema, Karl Tiedemann, Oliver Savolainen, Stever Pedriks, Bruno Domingues. Palju õnne ja jaksu võistkonnale  ning tänud kõigile toetuse eest, kes kaasaelama olid tulnud !

Kokkuvõtte turniirist edastas,

Martin Klasen

JK Kalju Laagri Kooli  treener

 

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 1 1 0 0 2:0 3
2 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 0 0 0 0 0:0 0
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 0 0 0 0 0:0 0
4 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 0 0 0 0 0:0 0
5 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 0 0 0 0 0:0 0
7 JK Narva Trans JK Narva Trans 0 0 0 0 0:0 0
8 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 0 0 0 0 0:0 0
9 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0 0 0 0 0:0 0
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 1 0 0 1 0:2 0

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023