Eesti Jalgpalli liit osaleb Brasiilia jalgpallipäeval

Sel laupäeval, 20. juunil kell 13 Hiiu staadionil toimuval Brasiilia jalgpallipäeval on kohal ka Eesti Jalgpalli Liit, kes korraldab täpsuslöökide võistlust ning pakub kohapeal kõigile võimalust soetada pääsmeid augustikuisele Eesti – Brasiilia mängule.

Nõmme Kalju poolt korraldatava Brasiilia päeva raames saavad kõik noored ja vanad pallikütid end proovile panna ning võita täpsete soorituste eest endale priipääsme Eesti – Brasiilia mängule. Kolme täpse järjestikuse löögi korral on priipääse võistlusest osavõtjale automaatselt tagatud, lüües sisse 1 või 2 auku osaletakse ürituse lõpus toimuvas Eesti – Brasiilia piletiloosis. Eesti Jalgpalli Liidu telgist on võimalik soetada pääsmeid 12. augustil A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti – Brasiilia mängule, kohapeal on võimalik maksta nii sularahas kui pangakaardiga. Lisaks on müügil Eesti ja Brasiilia koondiste ametlikud mängusärgid.

Brasiilia jalgpall on pälvinud maailmas suurt tähelepanu. Nende koondis on aastate jooksul olnud maailmatipus ning Brasiilia ja jalgpalli vahele saab selgelt tõmmata suure võrdusmärgi. Tänaseks on tõmmatud võrdusmärk ka Nõmme ja Brasiilia vahele, sest jalgpalliklubi Nõmme Kalju on otsustanud rikastada Eesti jalgpalli, täiendades oma meeskonda kogenud Brasiilia jalgpalluritega ning peatreeneriga.

Suur Brasiilia jalgpalli päev saab Hiiu Staadionil alguse kell 13.00, kui lastele avatud show-treeningut viib läbi Nõmme Kalju peatreener Getulio Aurelio koos erinevate Brasiilia jalgpalluritega. Võta kaasa oma pall ning tule staadionile, sest osaleda võivad kõik lapsed ja noored!

Samal ajal alustab ka tegevust kaks tundi kestev fännide miniturniir, kus mõõtu võtavad Roosad Pantrid oma  kahe meeskonnaga ning FC Flora ja Pärnu fännimeeskond. Fänniturniir on ühtlasi soojenduseks sellele järgnevale Eesti-Brasiilia maavõistlusmängule ja meistriliiga kohtumisele kus Nõmme Kalju võõrustab Hiiul Tallinna Kalevit.

Nõmme Kalju stiilis Eesti-Brasiilia maavõistlusmäng kujutab endast suurt vastasseisu taasiseseisvunud Eesti jalgpallikoondise ning Nõmme Kalju auliikme Uno Piiri poolt juhendatava Nõmme Kalju All-Stars tiimi ning Põhjanaabrite liigades mängivate kohvimaa poegade All stars meeskondade vahel. Kaks staarimeeskonda kohtuvad omavahel kell 15.00 ja mängitakse kaks, 30 minutit kestvat poolaega. Kell 17.00 alustab Hiiu Staadionil Brasiilia päeva lõpetuseks Meistriliga, kui mõõgad ristavad Nõmme Kalju ning Tallinna Kalev.

Kuna päev on kurnav on staadionil ka Ipanema Rodizio, see tähendab, et kohvimaa lihaarmastajad ei pea enam tõelise rodizio nautimiseks Brasiiliasse sõitma. Kutsume Teid külastama tüüpilist rodiziot ja avastama, et Ipanema Rodizio liharetk ei ole nautimisväärne mitte ainult liha suurepärase maitse tõttu, vaid ka selle taskukohase hinna tõttu.

Brasiilia muusikat mängib:
DJ ENAR “RAKETT” ESSENSON

Tänavatantsu demonstreerivad lastele:
JJ-STREET DANCE COMPANY

Ürituse viib läbi ja mänge lastele korraldab:
INDREK "SUMMER" RAADIK

Piletiostuga toetad Nõmme Kalju teekonda Euroopasse!
Pilet väiksematele lastele maksab 25 krooni, flaieriga saab pääsme lunastada 40 krooni eest ning täispilet maksab 75 krooni.

NB! Kuna jalgpallipäev kestab terve päeva, siis võivad piletiostjad vahepeal ära käia, saades väravast endale templi või käepaela mille alusel saab uuesti hiljem stadionile siseneda.

Teeneka treeneri ja Kalju auliikme Uno Piiri juhendatava Nõmme Kalju All-Star meeskonna koosseisu kuuluvad teiste seas ka mõlemad uued Nõmme Kalju ründajad Rafael Amaral Do Nascimento ning Vitali Shuhanau. Mängus teevad kaasa kaartidega väljas olev Murilo Maccari ja oma kohal olekuga austab klubi Toomas Krõm, Rafig Adigazalov, Indro Olumets ja Nõmme Kalju kunagine kapten Lauri Kivilo. Väljakul võb näha ka üllatusesinejaid!

KÕIK RÜNDESSE! KOHTUME LAUPÄEVAL, HIIU STAADIONIL!

VÄRAVAD AVATAKSE 12.30

 

JAGA

JÄRGMISED MÄNGUD

PREMIUM LIIGA

Võistkond Mänge Võite Viike Kaotusi Väravad Punkte
1 Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia 13 10 2 1 32:4 32
2 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 13 8 1 4 21:12 25
3 Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC 11 7 3 1 25:11 24
4 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora 13 6 4 3 24:17 22
5 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 13 4 3 6 14:20 15
6 FC Kuressaare FC Kuressaare 11 3 3 5 16:25 12
7 Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka 11 3 3 5 13:14 12
8 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 11 3 2 6 10:18 11
9 JK Narva Trans JK Narva Trans 11 1 3 7 9:30 6
10 FC Nõmme United FC Nõmme United 11 1 2 8 5:18 5

LIITU UUDISKIRJAGA

NÕMME NIMEL, KALJU EEST

© Copyright Nõmme Kalju 2023