Karika veerandfinaal – mäng elu ja surma peale!

Tuleva nädala teisipäeval lähevad Sportland Arenal telekaamerate ees Eesti jalgpalli 2009/2010.a. karikavõistluste veerandfinaalis vastamisi mullused finalistid FC Flora ja Nõmme Kalju.

See sai teatavaks juba 5. märtsil, mil jalgpalliliidu pidulikul hooaja avamisel loositi välja veerandfinaalpaarid ning fortuuna lahke käsi andis nõmmekatele võimaluse juba varakult võtta revanš mulluse finaalikaotuse eest.  Teatavasti tunnistati FC Flora väga nappi paremust alles peale väravateta põhi- ja lisaaega aset leidnud penaltiseerias, mis lõppes tulemusega 4:3.

Teel veerandfinaali alistas karikakaitsja FC Flora viimati kaheksandikfinaalis FC Kuressaare 4:0 ning Nõmme Kalju omakorda JK Tallinna Kalevi 3:1. Teisipäevasest kohtumisest tõotab kujuneda tõeliselt vihane heitlus elu ja surma peale, sest lisaks aule ning soovile võita karikas on Kalju jaoks mängus ka võimalus pallida eurosarjas. Selleks, et see võimalus muutuks reaalsuseks, tuleb hakkama saada raske kuid mitte võimatu ülesandega ning alistada teel kõik vastased ja tuua Eesti jalgpalli karikas oma auhinnakappi! Kuid kindlasti on FC Floral suur soov jätta karikas enda valdusesse, korrates uue peatreeneri käe all mullust triumfi finaalis.

Karel Voolaid: „Teisipäeval peame mängima nagu see oleks finaal!”

Sergei Terehhov: „Mõlemad meeskonnad vajavad eurokohta. Tuleb kompromissitu võitlus.”

Kelle soov läheb täide – see selgub teisipäeval 13. aprillil Sportland Arenal kell 18:45 algavas kohtumises.

KÕIK NÕMME KALJU FÄNNID JA POOLEHOIDJAD ON OODATUD OMA LEMMIKKLUBI HÄÄLEKALT TOETAMA, ET AIDATA OMASID TEEL KARIKAVÕIDUNI JA EUROOPASSE!