U-19 tüdrukute jalgpallikoondis kaotas Venemaale

Krasnodaris toimuval kõrgetasemelisel U-19 tüdrukute koondiste turniiril kaotas Eesti esindus FIFA naiste edetabelis 15. kohal asuvale Venemaale 0:6.

Tugevas vihmasajus peetud mängus lõi Venemaa oma väravad 6., 11., 20., 23., 67. ja 76. minutil. 6. minuti värav sündis penaltist, kaks järgmist karistuslöökidest. Eestil oli 52. minutil kasutada penalti, kuid Liis Emajõe löögi suutis väravavaht tõrjuda.

"Meil oli täna võimalus lüüa kolm väravat," kommenteeris U-19 koondise treener Peter McGovern. "Peame arvestama, et mängisime Venemaal Venemaaga. Teisel poolajal oli meie esitus väga hea. Venemaa on maailmaklassist vastane – nende eilne 1:1 viik USA-ga oli võimas."

Eesti esimene vastane Ukraina tegi täna 1:1 viigi Türgiga. Järgmise mängu peavad eestlannad esmaspäeval, 16. märtsil FIFA edetabeli liidri USA-ga.

U-19 sõpruskohtumine Krasnodaris Kuban Spring turniiril 14. märtsil:
2×40 minutit
VENEMAA – EESTI 6:0 (4:0)

Väravad: 6. pen, 11., 20., 23., 67., 76
52. minutil ei realiseerinud penaltit Liis Emajõe (väravavaht tõrjus)

Eesti: Getter Laar, Kätlyn Ohtla (60. Grete Kolbakov), Saskia Sonnberg, Anete Paulus, Kristel Kotkas, Triinu Esken (41. Liisi Sakala), Kairi Himanen, Sirje Roops (75. Agne Rauba), Liis Emajõe, Katrin Loo (75. Triinu Olm), Liivi Sõrmus.